reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hej dziewczyny :)
Jestem spowrotem. Komputer juz ledwo zipal i musielismy go troche podreperowac.
Beti witaj :))

My nadal trenujemy z Zuzu odpieluszkowanie i mamy juz male sukcesy :))) Wczoraj zawolal siku i sklepie i naszczescie udalo sie zdazyc do kibelka !!!! W domu juz tez raczej wola na nocnik, czasem zdarza sie jeszcze mala wpadka ale jest juz dobrze.
Miłego popoludnia !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
korra gratuluję postępów w nocnikowaniu...

u mnie mała wołała zawsze jak byłam z nia na górze rano i przed kąpielą bo tam miała nocnik ,
ale dokupiłam jej drugi na dół żebym nie musiała biegać do góry bo jak biegałam to w połowie drogi czułam już ciepłą pieluszkę
a teraz zawsze zdążę bez względu na to czy jestem na górze czy na dole :-)
czasem nie zawoła ale częściej już tak , ale chodzi w pieluszcze dla bezpieczeństwa;-)
i mimo to woła kiedy jej się chce
 
Witam sie wkoncu
pogoda w rym roku jdst doniczego slonca to juz raczej nie bedzie tedo lata.
Moje chlopaki przemidszczaja sie juz wszedzie w pokoju to ich z kazdego kzta wyciagam co to bedzie jak zaczna chodzic i sie rozbiegna kazdy w inna strone.
A ja dzieki naszemupsiakowi pozbylam sie juz 2 pzr butow
 
Hej dziewczyny :)
Sylcia gratuluje :))) jak sie czujesz ?? Ja pamietam ze poczatki byly ciezkie ciagle spac mi sie chcialo :( odpoczywaj i jeszcz raz gratuluje :)))

Gosiad a ja ciagle czekam na wspolny spacerek ;)

My z zuzu nadal cwiczymy odpieluszkowanie i teraz jestesmy na etapie gdzie mala wola siku ciagle:) czy jej sie chce czy nie !!!! takie zarciki sobie robi a ja latam jak glupi z nocnikiem !!!
ViKamcia ja dla "bezpieczenstwa" :) zakaldam Zuzu pieluszkomajtki, wygodnie szybciutko mozna je sciagnac, a jak nawet troszke popusci to od razu jej to przeszkadza bo jednak one nie wciagaja jak pieluszka. Kilka razy zalozylam jej jeszcze pieluszke ale wtedy bylo jej wygodnie robic w pieluche :( wiec wole te pieluszkomajtki.
 
reklama
Do góry