reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

przykro mi jesli to naprawde magdy kolezanka to mnie w to prosze nie mieszac ale watpie zeby az taka rezyserka byla. jesli jednak sie myle coz szkola zycia ,
 
reklama
Witam się i ja :) No cóż zszokowało mnie to co przeczytałam i szczerze już mnie to nie bawi:( Ktoś tu na pewno miesza i to bardzo!!!! I co do mojej siostry mam do niej zaufanie i wierze że napisała to w dobrych intencjach bo skoro Magda tam była to tak jest bo Gocha nie kłamie a co jest grane to nie mam pojęcia i nie bawi mnie naskakiwanie na mnie bo nie ma ku temu podstaw!!!
 
kurde ja dopiero pomyślalam ze ta cala Magda wkreciła tez mame martysi:baffled:jeśli tak znalazła sobie następną naiwną:dry:
 
Jezeli RAVENA czy jak jej tam to nie magda to wytlumacz jakim codem u RAVENY w avataze pojawilo sie Magdy zdjecie??????????????????????????????????????????????????????????????
 
Ostatnia edycja:
masakra dziewczyny !!! wy jakies nienormalne jestescie szok! moj iloraz inteligencji??? ty jestes bezczelna !!! przepraszam jesli sie pomylilam o kwadrans ale szkoda mi was bo wy jak z serialu wyrwane musi byc zly i dobry ja nie twierdze ze magda jest super pisze cholera ze my przyjaciolki nie jestesmy ona odemnie cos kupila i na tej zasadzie zreszta po co ja wam sie tlumacze . Dajcie szanse ludziska cos wyt;lumaczyc a ja mysle ze ta laska od poczatku dobrze wiedziala co robi albo chce magde udupczyc albo was ,ale jak widze was to bardzo wciagnelo i sie wam podoba rzycze milego klachania bo wkoncu ten watek to tylko afery moze raz czy dwa udalo sie tu cos ciekawego przeczytac na temat dzieci reszta to same brednie zdenerwowalam sie ale mam prawo majac doczynienia z doroslymi matkami ktore widza tylko swoj czubek nosa i ploteczki cholera ze wam sie to jeszcze nie znudzilo bo masakra , a magda widac nie jestescie od niej leprze i gratuluje pani Revena udalo sie pani narobic zamieszania a w sumie chcetnie bym sie dowiedziala kim ty jestes :) bo wiem ze jestes cwaniara i to nieglupia:)

Witam się i ja :) No cóż zszokowało mnie to co przeczytałam i szczerze już mnie to nie bawi:( Ktoś tu na pewno miesza i to bardzo!!!! I co do mojej siostry mam do niej zaufanie i wierze że napisała to w dobrych intencjach bo skoro Magda tam była to tak jest bo Gocha nie kłamie a co jest grane to nie mam pojęcia i nie bawi mnie naskakiwanie na mnie bo nie ma ku temu podstaw!!!

Marutana nie naskoczyłam na Ciebie.
Napisałam tylko,że jeśli Twoja siostra myśli o nas takie rzeczy to przykre bo ty plotkujesz tutaj z nami....
 
kurde ja dopiero pomyślalam ze ta cala Magda wkreciła tez mame martysi:baffled:jeśli tak znalazła sobie następną naiwną:dry:
sorki Marta ale nie znasz Gochy ani jej podejścia do całej sytuacji i zapewne jest ostatnią osobą która by się w to wtrąciła Uznała że pewnie chcecie prawde poznać :tak:Ona nie twierdzi że to nie Magda (tak sądze ) ale nie Ona w chwili gdy siedziała u niej a przychodzi tam bo księciuniu pracóje obok jej domu więc jej po drodze zresztą to nie ważnie przecież to że do niej przychodzi nie oznacza że by jej pomagała :szok:skoro jak dotąd megan sobie radziła bez jej pomocy:tak: A tak pozatym komuś tu właśnie o to chodzi żeby cała sytuacja była nakręcana a wydaje mi się że powinnyśmy dać na luz i to lekceważyć:)
 
masakra dziewczyny !!! wy jakies nienormalne jestescie szok! moj iloraz inteligencji??? ty jestes bezczelna !!!)
Jezeli faktycznie tak jak pisze martuana jestes uczciwa i nie kłamiesz, to bardzo Cie przepraszam. Ale to nie trzyma sie " kupy":sorry2:
przykro mi jesli to naprawde magdy kolezanka to mnie w to prosze nie mieszac ale watpie zeby az taka rezyserka byla. jesli jednak sie myle coz szkola zycia ,
Myśle ze to jest rodzaj " zabawy" ze strony tej dziewczyny, no i wychodzi na to że ma kompana-ów w tym temacie.:dry::-(

Dziewczyny juz kiedyś chciałąm sie przyłaczyć do Was i klikać z Wami, jak tylko sie pojawiłam rozpętało sie piekło z udziałem min. tej babki. :-(Teraz znowu jest " dymek".:-( Kurde dziewczyny ja to mam szczęście do Was ;-):-p
Dajmy sobie spokuj z tym tematem, bo to tylko " podjudza" takie typki jak te panny, im o to właśnie chodzi, zeby naśmiecić i sklocic połowe z Was. Dajmy na luz, administracja sie tym zajmuje.:tak::tak::tak:

Zmykam do meżolka
mam nadzieje ze :
do miłego klikania mamuśki:-):-):-)
 
reklama
boszeeeee martuana nie o to mi chodziło tylko o to ze ona twoją siostre tez oszukała!!!! przeciez ktoś rownie walnięty jak ta cała magda mógł sie do niej przyłączyc a ona poszła do twojej siostry zeby miec alibi a teraz ją prosi o obrone
 
Do góry