reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja mieszkam w LE4, okolice Abbey Parku.
Słyszałam że dobra jest szkoła Alderman Richard Hallam Primary School.Tylko nie wiem czy tam jest pre-school. Muszę się tam po prostu przejść.
Ale w ogóle nie wiem, jak się zabrać do szukania tych per-school... wszystkie te strony co przeglądałam są jakieś do kitu...
 
reklama
Jak le4 i jesteście katolikami to polecam St.partick primary catholic School maja pre-School a po niej dzieci dostają sie bez problemu do St. Pauls i do english martys czyli do 2 najlepszych szkół średnich w mieście (te rownież są katolickie) na college masz rankingi i te są najwyżej ;-)
 
Dzięki za info, póki co planujemy wrócić do Polski kiedy Franek będzie miał 6 lat, żeby zaczął szkołę podstawową tam.
Tutaj szukam preschool, która jest dobra i jednocześnie blisko naszego domu, bo będę musiała prowadzać go na pieszo, bo mąż zabiera samochód do pracy.

A jakiegoś fryzjera dla dzieci znasz?:blink:
 
Cześć Wam, mam pytanko w którym o ile w ogóle tygodniu pisze się z położną plan porodu, nie wiem czemu, ale wydaje mi sie to wazne aby takie cos spisac, ale nie wiem kiedy dokladnie??? Z gory dziekuje za odp
 
MlodaMamaMonika możesz sama napisać jak wyobrażasz sobie poród np. rodzaje znieczulenia, pozycje, czy planowany sposób karmienia dzieciaczka, masz na to miejsca na końcu książki ciąży. Potem możesz przedyskutować to z położną, ona może Ci o tym przypomnieć, ale wcale nie musi. Często one mają dużo pacjentek i jeśli się nie upomnisz to mogą o tym zapomnieć. Ja pisałam to ok. 35 tygodnia.

A ja mam pytanie czy ktoś zna godnego polecenia dentystę dla dzieci?
 
Witajcie,

cosola moj Kuba chodzi ze mną do fryzjera (Polka) i jestem zadowolona:tak:
Miła kobietka, mogę Ci podać numer telefonu jak tylko chcesz:tak:

MlodaMamaMonika ja w pierwszej ciąży pisałam pllan porodu, polozna sama mi o tym przypominała:tak: a pozniej doradzała co i jak. Teraz nie pisalam bo było planowane cc
 
reklama
Do góry