reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

sprobuj sma ale na mkeku sojowym dla malego .
dziekjue za podpowiedz:)

Czesc dziewczyny,

Chyba przez ten deszczyk, co mnie zmoczyl przedwczoraj choroba mnie bierze, ale nie poddaje sie i walcze. Dzieki za wasze informacje, na pewno wyprubuje oba baseny, choc do Braunstone mam blizej. Narazie jeszcze musze troche poczekac, az Natalci przejdzie ta wysypka co dostala po swietach. Clorowana woda bardzo wysusza skorke a nie chce zeby jej sie pogorszylo. Za 4 tyg mamy do alergologa i nie moge sie juz doczekac. Jednak 4 mce bez mleka to troche dlugo, a tak mi sie chce lodow czekoladowych:-(...
Pani Iwonko, a kiedy rzucaliscie sie z Bartkiem sniezkami? Ja nie widzialam sniegu od tygodni, chyba, ze mnie cos ominelo:baffled:. Jestem tak zakrecona ostatnio, ze az wyjrzalam za okno, zeby sie upewnic,hehe.

o to moze sie kiedys na basenie spotkamy?:)
 
reklama
Dzieńdobry.
EwaB najlepiej w takim wypadku dla Twojej córci byłoby abyście korzystały z basenu z wodoą ozonowaną a nie chlorowaną.
Poszukaj w wyszukiwarce w Lest'ter basenu właśnie z taką wodą.
O niebo lepsza od tradycyjnej chlorowanej.
Pozdrawiam.
 
Daysie z tego co sie orietuje to w Leicester nie ma takiego basenu. Ozon tez chyba nie jest najzdrowszy dla dzieciaczkow, wlasciwie jest wskazany tylko jak ktos ma uczulenie na chlor (tak pisza na necie).
 
Cześć Wszystkim.
Ja na basenie to i tak nie mam za dużego pola manewru,bo muszę dziecka pilnować aczkolwiek Antoś jest przeszczęśliwy na pływalni.
Zabawa na 102 i woda wyciąga z niego dużo energi.
Weekend zleciał mi w mgnieniu oka.W piątek po pracy byłam z koleżanką na piwie. W sobotę rano musiałam być na kilka godzin w firmie.W niedzielę jechaliśmy na 15stą na urodziny.Tam najpierw była impreze dla dzieci a późnym wieczorem dla dorosłych także zostalismy na noc u znajomych a stamtąd w poniedziałek od razu do pracy...dziś już mamy wtorek i leci tydzień jak z bicza trzasnął i byle do kolejnego weekendu.
Miłego tygodnia wszystkim.
 
witam.
melduje ze zyjemy.
Olek chory, ja przeziebiona i K. tez chory:/

u olka lekarz stwierdzil zapalenie ucha i dostalismy amoksycyline, ale on sie nawet za uszy nie lapie, ma kaszel i katar wiec watpie zeby mial zapalenie ucha:/

mamy juz lapka, ale za to nie mmamy internetu, bo musimy sie podlaczac pod kabel wspollokatora, powiedzial ze jak chcemy nmiec neta to mamy doplacic, wiec powiedzielismy mu ze go poje*alo chyba (bo za to co placimy tu, gdzie indziej mamy wszystko) wiec stwierdzilismy ze naprawde trzeba sie jak najszybciej wyprowadzic, ale teraz rozgladamy sie juz za mieszkankiem...
 
A Bartek znowu chory:-(, coś mu chyba tutejsze mroźne powietrze nie służy:-(
Znowu mamy antybiotyk:-(, teraz tak strasznie kaszle jak jeszcze nie kaszlał.
I znowu musimy siedzieć w domu:-(, ale tak do końca nie narzekam, bo moja koleżanka ze swoim synkiem w szpitalu wylądowali z zapaleniem oskrzeli i mają tam być dwa tygodnie, to dopiero straszne.

My za dwa tygodnie lecimy, żeby tylko moje dziecko zdążyło wyzdrowieć do tego czasu.

Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie

Zdrówka dla wszystkich chorowitków życzę!!!

Kasiuch Ja mam już potwierdzoną wizytę w Coventry u ginekologa na 13go lutego na 11.40 więc jak chcesz to dzwoń,umów się od razu po mnie jak da rade i jakby co możesz jechać z nami.


Pozdrawiam was dziewczyny,Ja mam kupę roboty w domu więc wpadnę jak znajdę więcej wolnego czasu:)
 
Do góry