reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Cześć.

Aga wszędzie:Tesco,Asda,Depot Extra,WHS Smith,każdy papierniczy...
Ale najfajniejsze są te które można samemu zrobić ;-)
Wystarczy pusta duża rama,sznurek pocztowy i klamerki drewniane bądż kolorowe we wzory,rysunki można przypinać klamerkami do sznurka i wygląda to bardzo orginalnie(nie wiem czy pamiętasz mój świąteczny kalendarz grudniowy...na takiej zasadzie był zrobiony)
Dotego tło w środku ramy może być plakatem z ulubieńcem synka lub kolorowym papierem-chyba najlepiej,bo i tak jego rysunki przysłonią tło.

Pozdrawiam wszystkich.
 
Aga
To w gruncie rzeczy nie zabiera czasu wogóle...zależy jak na to patrzeć.
Dziekować nie ma za co...cała przyjamność po mojej stronie ;-)
My właśnie z GoKidsGo wróciliśmy.Dziecko moje ledwo żyje.
Dziś postanowiłam tam jedzenie zamówić i powiem Wam,że jak dla mnie to wiele do życzenia.
Nie smakowało mi wogóle i bardzo długo czekaliśmy.


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Daysie rarytasow sie na pewno nie mozna spodziewac w takim miejscu, bo tam nawet kuchni nie ma :-) wiec na jakies smakolyki to trzeba do porzadnej restauracji sie wybierac :-)
Aga nie wiem gdzie mieszkasz ale na narborought rd jest taki sklep patel (na przciwko agencji martin and co) tam widzialam taka tablice o wielkosci dwoch kartek a4 po 3.99.
 
Aga nie wiem gdzie mieszkasz ale na narborought rd jest taki sklep patel (na przciwko agencji martin and co) tam widzialam taka tablice o wielkosci dwoch kartek a4 po 3.99.

ooo to super bo Ja do Narborought mam 5 minut,zajrzę tam jutro a właściwie dziś :-D i zobaczę może uda mi się kupić :-)
Dzięki za podpowiedź :tak:

Pozdrawiam was wszystkie i uciekam pod prysznic bo zasypiam na laptopie także prysznic i spać bo rano czeka mnie wielkie przemeblowywanie,muszę umyć okna,powiesić nowe zasłonki,firanki i ogólnie urządzić pokoje

Dobranoc
 
Kornasia
nie miałam na myśli żadnych wykwintnych dań i nie tego też się tam spodziewałam.
Ale chyba mrożone hamburgery z Asda,są lepsze i tańsze ,a w sumie to właśnie czegoś podobnego się spodziewałam, a to co przynieśli dalekie było nawet od mrożonek.
Aga
powodzenia za tem życzę.Przy takich czynnościach ja odpoczywam w pełni :tak:
Też lubię zmiany choć obecnie na te diametralne nie mam zbyt dużo czasu.
W wolnej chwili nadrabiam właśnie "samoróbkami".Żeby choć troszkę sobie dogodzić ;)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski!!

u nas wpozadku Oliwka przekochana jak narazie hehehe:p juz za 2 tyg konczy 2 latka , tort zamowiony jeszcze gtylko prezent i baloniki itp.,. :) znowu wydatki ;/

MY tez bylismy w go kids w srode . Zabawa przednia ALE fakt jedzenie koszmar syf katastrofa.. Cole kupilismy to wygazowana a pizzy sie zjesc nie dalo a wzieli tyle ze smiech .. JEdyny plus ze tania zabawa tam:D Oliwka i my znia wymeczeni wrocilismy :p

POgoda koszmar... Dorotko Oliwka codzienie Antosiowi robi herbatke :D ja to nie moge z niej :D
 
reklama
Do góry