reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam Wszystkiego naj naj naj najlepszego w Nowym Roku kobietki:)

Dziewczyny właśnie jestem na etapie szukania pracy nie jest za łatwo bo jest styczeń wiec pracy jest mało. Jak byście słyszały o jakiejś robocie to dajcie znać:).

I mam pytanie jak miałybyście do wyboru przedszkole a opiekunkę do dziecka to co byście wybrały? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lila
ja wybrałabym dla mojego dziecka przedszkole.
Nie jestem przekonana do obcej baby przy moim dziecku i w moim domu...za dużo się chyba naoglądałam.
Choć i niby przedszkola średnio wypadają w ocenie to i tak wybrałabym je.
My zapisujemy Antka wkrótce ;)
U mnie wszystko wiruje tyle się dzieje ale o tym na zamkniętym (gdyby ktoś miał ochotę dołączyć kto udziela się w miarę regularnie na forum to proszę wysyłać wiadomość do mnie na priva, Aga zdała mi grupę ;) )
Pozdrawiam Was.
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Pozdrowienia z Kłodzka:) dalej sobie odpoczywam, choć myślę, że już niedługo bo dziadki mają coraz mniej sił;-). Bartek poczuł się już jak u siebie i szaleje ile się da, inna sprawa, że na wszystko mu pozwalają, nie to co mama;-).

Co do przedszkola, to wiem, że jest potrzebne dziecku, ale boję się na samą myśl o tym:zawstydzona/y:, wiem, że nie można trzymać dziecka tylko dla siebie, ale pewnie jak każda matka przeżywam, czy sobie poradzi, czy mu tam krzywdy nie zrobią:szok: wiem, że nie zrobią bo Panie wychowawczynie są tam, żeby pilnować dzieci, ale i tak będę przeżywała na pewno;-) Póki co, jeszcze trochę czasu przed nami.

A i jeszcze jedno, mój "angielski telefon" został w domu, więc nie moge odpowiadać na ewentualne sms'y:)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny i ja Was witam w nowym roku :-)
u nas jest tak ze Diana zostaje z opiekunka.Wczesniej mialam okazje ja poobserwowac jak zajmuje sie dziecmi bo Ma dwojke swoich corek(3 i 4 lata) Zauwazylam ze Diana duzo sie od nich uczy. Jednak mimo wszystko to bylo rozwiazanie tylko na okres przejsciowy. Od lutego idzie do zlobka. Planujemy zostac w angli na stale wiec bedzie bardzo wazne dla diany zeby porzadnie nauczyc sie angielskiego.a my jako rodzice tego jej niezapewnimy.przenosimy ja te ze wzgledow finansowych. Do zlobka mamy dofinansowanie a za nianie musimy wyciagac z wlasnej kieszeni. Do niani na pewno bedziemy zaprowadzac diane np przy okazji wypadu do kina :)
IWONKO pamietam ze pytalas jak bylo w GO KIDS GO nie pamietam czy Ci odpisalam, ale ze wzgledu na chorobe Diany musielismy to odlozyc. No i w poniedzialek w koncu dotarlismy. Bylo bardzo fajnie. Jest to miejsce dla dzieci w kazdym przedziale wiekowym, dla rodzicow rowniez (tez mialam wielka frajde). Sa tam trzy poziomy na pierwszym sa kulki, samochodziki , na drugim tory przeszkod , na trzecim zabawy grupowe : np mozna grac w pilke; oraz zjezdzalnia na sam dol. Wszystkie poziomy sa wykonane z materacy i sznurkow. Bardzo bezpieczne dla dzieci.oprocz tego na dole jest kawiarnia i w menu mozna znalezc naprawde wszystko od malych przekasek do porcji obiadowych. Polecam na prawde fajna sprawa :)jutro moze wrzuce kilka zdjec wiec same zobaczycie.
 
Witam
Wczoraj rozmawialiśmy z kobietka która zajmuje się dziećmi mieszka po drugiej stronie ulicy wiec byłoby super. Ona nie przychodzi do nas tylko my zaprowadzamy dziecko do niej ma chyba trojkę dzieci w wieku mojej Wiki. No i bierze za godz.3 funty.

Kornasia a czemu nie dostajecie dofinansowania na opiekunkę???

Z przedszkolem jest ten problem ze musimy zapłacić za pierwszy miesiąc z góry no i jeszcze za miejsce w sumie to wychodzi jakieś 350 fontów:(... Ale byliśmy już tam i moje pierwsze wrażenie było super.

No nic jeszcze mamy chwilkę żeby pomyśleć....

Pozdrawiam
 
Witam i życzę Wam wszystkiego naj naj na ten 2011 rok.Przy okazji Witam wszystkie nowe mamuśki z którymi nie miałam okazji się poznać.
Dawno mnie tu nie było no i trochę miałam do poczytania. Widzę, że temat przedszkola i żłobka powraca tutaj jak bumerang. My też nie długo będziemy musieli załatwiać małemu żłobek bo w lutym trzeba wracać do leicester i do pracy.
Wszystko co dobre szybko się kończy i trzeba wracać do rzeczywistości.
Ale powiem wam mamuśki, że mi się wcale a wcale nie chce tam wracać. Może i łatwiej jest żyć w Anglii ale ja kocham tę naszą Polskę jaka nie jest. mam tylko nadzieję, że kiedyś wrócimy na stałe do Polski.

Maksymilian rośnie jak na drożdżach. Mamy dwie dolne jedynki i rozpoczęty etap raczkowania. Chociaż nasze dziecie najszczęśliwsz jest jak moż stać oj biedne te jego nóżki.
Pozdrawiamy wszystkie mamuśki
 
lia84 na opiekunke dostaje sie dofinansowanie tylko gdy jest to wykwalifikowana opiekunka. A jak pisalam wczesniej to jest moja sasiadka, wiec pieniazkow nie dostaniemy. u nas w zlobku trzeba zaplacic za tydzien z gory i full time od 8 do 17 kosztuje 135 f.
 
no to Maksiu szaleje widze :-) no niech juz bedzie ten luty bo tesknimy baaaardzo :-)

dorzucam fotki z go kids go .
 

Załączniki

  • go kids go 005.jpg
    go kids go 005.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 59
  • go kids go 030.jpg
    go kids go 030.jpg
    59 KB · Wyświetleń: 76
  • go kids go 036.jpg
    go kids go 036.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 59
  • go kids go 039.jpg
    go kids go 039.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie i troszke sponione ale szere zyczenia noworoczne.

ale mnie tu dawno nie bylo,wybaczcie ze nie wchodze tak czesto ale nie mam jeszxcze swojego kompa a z kogos to nie to samo. nie wiem kiedy sobie w koncu lapka kupie, bo troche sie u nas pokomplikowalo, ale obiecuje poprawe.

mam nadzieje z eniebawem bedzie ladna pogoda i bedzie sie mozna spotkac na sapcerek, miasto juz troche poznalam wiec mniej wiecej moge sie poruszac:)
 
Do góry