reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Amor
to zupełnie normalne.
Jak jak zaczynałąm pracę na noc to kładłam się spać o 6.30 a wstawałam o 17.00-mowa oczywiście o dniu wolnym.
Bo tak pomiędzy dniami (nocami)pracującymi to o 14stej.
Bolały mnie stawy,kostki,nadgarstki,ręce,piszczela i nawet oczy od 12h w sztucznym jażeniowym świetle.

Dobrze,że chociaż mówisz,że praca nie jest za ciężka i na dzień.
Czy pracujesz w plastikach ?
Nie musisz odpowiadać oczywiście.

Ja dziś dostałam list z wezwaniem na interwiev za 3 tyg.
Ale nie będę zapeszać...
A tak poza tym to za dwa tyg.idę narazie na 1 dzień w tyg. na 9 h do roboty.
Ach wkońcu na "waciki będzie" :-D
 
reklama
Muszę te Aventy spróbować, tak o nich piszecie.

Daysie, a gdzie idziesz do pracy i napisz coś więcej o tym "interview", oczywiście jak chcesz się tym podzielić na forum publicznym, a jak nie to się już wypytam na miejscu;-).
Adam też mówił, że zimno, że nawet ogrzewanie włączył, brrr, niedobrze:szok::szok::szok:

Bartek dzisiaj pół godziny raczkował w pogoni za naszym kotem:-D:-D:-D, właściwie kot jest już babci bo i mieszka z nią na dole:-D, ale zabawa była:-D, dla kota może mniejsza;-) bo ma przykazane, ze jak tknie Bartka to już po niej, niemniej uważam, żeby dziecię moje za "mocno" nie bawiło się z kotkiem:-D
 
Mój sąsiad w TNT pracuje :-D

A na sen...tylko książka...chociaż jak dobra to wciąga i człowiek czyta dalej zamiast spać.
Wypróbuj stary babciny sposób...ciepłe mleko.
 
No i dziś się dowiedziałam ,że tego nieszczęsnego "shall" to się tylko używa w 1 osobie l.poj i l.mn. :no:
Po co to tak komplikować...ech ... chyba nigdy nie pojmę poprawanie tego języka.
 
reklama
Do góry