reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja mieszkam w zupełnie innym kierunku.
Kiedyś mieszkałam na Fosse Road South.
Ale bardzo chętnie się zapoznam.
Mój syn spragniony jest zabawy z innymi dziećmi.Wiecznie mu mało.
 
DEJSIE zapewne bywasz w centrum więc możemy się gdzieś tam spotkać:-)podaję ci mój numer gg i napisz co o tym myślisz 5268649 czekam na wiadomośc od ciebie i pozdrawiam
 
Dzień dobry:-)Wczoraj bylam zapisać Maksia na masaż do SURESRART-u i dowiedziałam sie że co drugi wtorek w godzinach 10-12 spotkania mają dzieci i rodzice z Polski.Nie trzeba sie wcześniej umawiać,tylko iść i tyle:tak:Jest sala,ogródek itp.Wiek dzieci dowolny a cel spotkania to integracja ludzi:-)Ja jade w sobote do Polski,bo bym 9 marca chetnie tam poszła.Kolejne spotkanie 23 marca(na którym napewno bede).I jak dziewczyny,co Wy na to?Oto adres:Childrens Centre Catesby Street LE3 5PB,TEL.01162252225.To jest naprzeciwko sklepu Polish Taste.
 
Evela,
na spotkanie jestem bardzo chętna ale niekoniecznoie w centrum,bo tam nic oprócz sklepów i hałasu to nie ma.
Również nie korzystam z GG a więc na priv. wyślę Ci mój Skype.
Wolna jestem w poniedziałek więc chętnie się umówię.
Może spotkamy się gdzieś w centrum a później do parku ?
Anetka,
mój Antoś też odbył te masaże.Fajna sprawa.Nauczyłam się przy tym wielu piosenek angielskich.
Tyle,że mój synek to wiercipięta i urwis więc dłużej niż 15 min. to nie wytrzymywał tego masażu :-D
Ja i Antoś 23 marca napewno będę w tym SSC.
Fajnie byłoby się mimo wszystko wcześniej zapoznać.
 
Deysie poniedziałek jak najbardziej może być napisz tylko o której ci odpowiada i konkretnie w któtrym miejscu mam się stawić z moimi pocieszkami
 
Daysie-pewnie że wcześniej byłoby sie fajnie zapoznać,ale ja jade do Polski teraz na 2 tyg.Jesteśmy umowione na 23 marca na 100 %.A co na to inne dziewczyny?
 
reklama
Evela
Będę ja i mój 11 mies. Antoś oraz moja koleżanka z 12 mies. córeczką .
W centrum będziemy o 14.00.
A miejsce? hmmm
A gdzie Tobie by najbardziej odpowiadało?
W końcu to Ty masz dwoje dzieci więc Nam łatwiej będzie gdzieś podejść.
 
Do góry