reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej Mamusie.Ja też jestem z Leicester(ale miło).Mój Maksio za trzy dni kończy 3 miesiące.Fajnie ze jest to forum:-)
 
reklama
Czes Anetka :-) Twoj synek mlodziutki jest :-) a jak sobie radzisz z opieka? grzeczny jest?
Widze ze nasze grono sie poieksza, mam nadzieje ze rozkrecimy sie troche :-)
pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
 
Witajcie Dziewczyny.
Jestem mamą 10 miesięcznego Anthonego.
W Leicester mieszkam od ponad 4 lat.
W okolicy Beaumont Leys z daleka od gwaru i hałasu centrum :-D
Chętnie wraz z Antosiem poznamy inne mamy.
Pozdrawiam.
 
Witam wszystkie mamy z Leicester i nie tylko;)
Jestem mama Lenki(14 tygodni)
Ciesze sie,ze powstalo to forum-fajnie bedzie porozmawiac na temat naszych pociech,wymienic sie doswiadczeniami itp.:-)
 
czesc!sluchajcie mam problem z moja niunia-od kilku dni ma problemy ze snem a ja nie potrafie jej pomoc:( w miare ladnie spala mi do niedawna-zasypiala o 19-1.30 jedzonko,przewijanie nastepnie spala do 3/4 znowu jedzenie i tak do 7 a teraz ciezko zasypia o 19 budzi sie o 23 i pozniej jest juz koszmar:/ rzuca sie,prezy jakby miala kolki(daje jej bobotic,masuje brzuszek)jak nie ma smoczka to placze jak jej podaje to wypluwa go i to trwa z 2 h po czym zasypia ze zmeczenia i budzi sie po 30 min i powtorka:( jesli macie jakies pomysly to piszcie,bo juz nie mam sily:-(
 
Mój synek zachowywał się identycznie jak mu ząbki wychodziły...poza tym incydentem ze smoczkiem,bo my nie używamy smoczka.
Ale 14 tydzień to chyba za szybko na ząbki.
A jak karmisz?
Pierś czy formuła ?
 
Ostatnia edycja:
Od 2 tygodni wprowadzilam butelke na przemian z piersia.Juz nawet zastanawialam sie czy to nie jest spowodowane mlekiem(aptamil),ale raczej dziwne,ze dopiero po takim czasie by to odczula.
 
A mnie się wydaje,że to całkiem mozliwe.
Dzieciom często mleko ,takie czy inne, modyfikowane nie odpowiada.
Musisz popróbować innych i zobaczyć jak się będzie zachowywała po nich.
Mojemu synkowi nic nie było po Aptamil czy Cow and Gate ( jedyne co to strasznie mi to mleko smierdziało) ale używamy Hipp Organic na codzień,tyle,że to już są moje preferencje dla tego mleka.
Mój Mały tolerował również inne.
Wiem,że są dzieci,którym nie odpowiada każdy rodzaj mleka modyfikowanego.
Powodzenia.
 
Tylko pozazdroscic,ze Twoj synus toleruje kazde mleko.Moja mala zaraz po urodzeniu dostala strasznej wysypki-okazalo sie,ze to przez moje mleko-musialam przejsc na rygorystyczna diete+tabletki a teraz mozliwe ze mleko modyfikowane jej nie pasuje.Dzis bylam juz u lekarza(straszna ze mnie panikara;) )-nie wiem na co liczylam,bo niewiele mi pomogl,ale przepisal mi lek o nazwie ranitidine i mam teraz przez miesiac obserwowac Lenke.No zobaczymy mam nadzieje,ze cos sie zmieni.
 
reklama
Do góry