reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

a jednak Daysie ktos do nas dolaczyl;-)
czesc dziewczyny:)
I jak Agnieszka podoba Ci sie w Leicester? ja bede chetna na spacerki,ale jak sie troche cieplej zrobi:-)bo teraz to robie tylko rundki po osiedlu z mala.
A Tobie Kingah niestety nie moge pomoc,bo nie mam zielonego pojecia.
 
reklama
Witajcie.
Ja jestem chętna na spacerki od zaraz.
Wychodzę za Thonym codziennie na spacery od jego drugiej doby życia więc pogoda Nam nie straszna a chętnie pozwiedzamy nowe miejsca.
Antos pierwszy spacer miał tuż w czwartej godzinie swego życia gdy wychodzilśmy ze szpitala po porodzie :-D
Kingah,
Ja również niestety nie jestem w stanie pomóc w tej sprawie.
Tuchinka,
oby było Nas jeszcze więcej.
Ja mam na oosiedlu mamę z 11 miesięczną córeczką i ona pewnie też chętnie potowarzyszy Nam na spacerach.
 
Ostatnia edycja:
Tuchinka
W jakiej okolicy mieszkasz ?
PS.
Przepraszam administratora za te posty pod poprzednim postem ale coś mi forum szwankuje i jego funkcja EDYTUJ.
 
O widze ze od rana ktos sie udziela.. My tez bardzo chetnie wybierzemy sie na spacer :) Kazda pogoda jest dobra, czasem nawet jest lepsza jesli nie pada ;-)
 
...a dziekuje Daysie znacznie lepiej:)niunka juz sie nie meczy-spi wreszcie spokojnie:)wprawdzie wstaje 3 razy w nocy na karmienie,ale to juz u niej normalne;)
Ja mieszkam w okolicach Anstey Ln i Blackbird Rd:)
 
Oo tuchinka, to bardzo niedaleko ode mnie, West End zreszta tez :) My mieszkamy zaraz za Rally Park.
 
Ostatnia edycja:
To super wieści :)
Szkoda zawsze takiego bobaska jak się męczy.
Mój Antek w wieku Twojej córeczki budził się w nocy co 2 h regularnie na karmienie ,tyle,że na cycka.
Do dziś budzi się czasem na mleczko w nocy.
Ale teraz to już jest na modyfikowanym.
Koleżanki synek ( na cycku) robił tak do 9 mies. tzn. karmienei co 2h.
Masakra.

I ja mieszkam nie daleko,bo prawie na końcu Anstey Lane :tak:
Nie daleko Tesco w pobliżu ST Water.
Na osiedlu gdzie 74 skręca z Anstey Ln.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale tu miło....dziewczyny jade wkrótce do Polski.Maksio ma prawie 4 miesiące,jakie badania mam mu tam zrobić?i jeszcze jedno po czym najlepiej schodzą plamy po marchewce?I czy jak podaj sie wode maluchowi to na łyżeczce czy z butli lepiej?
 
Do góry