reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

jest jeszcze dość fajny sklep Radoskór przy Opolskiej, tam od strony osiedla, warto zajrzeć, czasami są naprade fajne buciki, dobre firmy i ceny tez znośne:) pozdrawiam
 
reklama
Witajcie Krakowskie mamusie:biggrin2:
Widzę,że mało kto tu pisze i zaglada dlatego chce wam zaproponować strone brzuszek.net -mamusie z krakowa i okolic-reaktywacja ZAPRASZAM do pisania:biggrin2:
POZDRAWIAM
 
Cześć dziewczyny!
Kiedy wracałyście do pracy po porodzie ?? ja jestem zmuszona powoli szukać pracy bo na dłuższą mete nie poradzimy sobie z jedną pensją... jestem tym trochę przerażona bo Eryk ma dopiero 3 mce :( :( :(
 
Mój Błażejek ma 10 mies, i myślę iść do pracy we wrześniu. Powiem Ci tak , jeśli synkiem zaopiekowałaby się któraś z babć to pewnie myślałbym już o powrocie do pracy, ale niestety nie ma takiej możliwości i będę musiała oddać go do żłobka, więc czekam do września wtedy będzie miał 16 miesięcy, to jak dla mnie najwcześniejszy moment w którym mogłabym zostawić dziecko komuś obcemu a i tak będę sie o niego ciągle martwic. Nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja, czy Eryk będzie z babcia? tak czy siak bardzo
Ci współczuje, jak sobie przypomnę moje maleństwo kiedy miał 3 mies.... nie mogłabym się z nim rozstać.
 
niestety jestesmy w takiej sytuacji gdzie nasi rodzice nie dość że są daleko to są zajęci swoimi obowiązkami.... :( on jest jeszcze taką kruszyną :( grrrr złości mnie to strasznie
 
Ja nie jestem z Krakowa ale pozwolę sobie zabrać głos. Ja poszłam do pracy gdy mój syn miał prawie skonczone 3 miesiące. Jestesmy w o tyle dobre sytuacj ze Kacprem zajmuje sie babcia a do złobków u nas przyjmuja od 6 miesiaca. Mysle ze w przypadku gdy nie ma sie blisko babci trzeba by było pomyśleć o opiekunce ale to niestety spory koszt
 
reklama
Mój synek ma prawei 14 mies. i na razie jestem z nim w domku, ale myślę o żłobku od września, bo wtedy wracam do pracy. Ale znam kobietkę, która była zmuszona sytuacją oddać do żłobka dziecko zaraz po macierzyńskim, czyli Madzia miała 5 miesięcy (nie wiem, czy niecałe czy już skończone). Była to bardzo trudna decyzja, ale okazało się, że żłobek jest super i dziewczynka czuła się w nim dobrze.
 
Do góry