reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Ja bym była ;) Ale jeszcze nie jestem mamą (no, to niedługo się zmieni) a po drugie chwilowo jestem unieruchomiona w domu - chwilowo nie jeżdżę samochodem. Ale w przyszłości - kiedy już maluch się pojawi - bardzo chętnie :)
 
reklama
Witajcie drogie Mamy z Krakowa. Na forum jestem już jakiś czas, ale jeszcze tutaj nie zaglądałam, bo mnie wywiało troszke daleko, aż do Amsterdamu i tutaj będę rodzić. A rozwiązanie już tuż tuż, połowa września (16sty).

Czy są tutaj może jakieś przyszłe mamy-wrześniówki?:-)
 
kobitki szukam basenu z nauką pływania dla 6-7 latków, młoda chodziła w zeszłym roku ale teraz coś tam sie pozmieniają, znacie coś? najlepiej w hucie, godne polecenia?
 
gaga a w " com-com ZONE " pytałaś ?, albo " Aqapark " ?. Basen międzyszkolny odpada, bo takich maluchów nie uczy pływania.
 
kobitki szukam basenu z nauką pływania dla 6-7 latków, młoda chodziła w zeszłym roku ale teraz coś tam sie pozmieniają, znacie coś? najlepiej w hucie, godne polecenia?
hej gaga,
moja teraz chodzi na aqua parku, choc wolalam,aby uczeszczala do com-com-zon, tam jest normalny basen,dwoch instruktorow jak chodzila z przeszkola
z miedzyszkolnym sa zajecia basenowe popoludniu,ale kolezanka zaprowadzila tam mloda i porazka,tyle dzieci,ze na dlugosc basenu nie moga plywac,tylko na 3 odliczaj i tak dzieciom zle plywac
za to znajonej,znajomej corka chodzi na awf kolo ronda grzegorzeckiego i jest zadowolona

slyszalam,ze basen tez jest na nullo i na soltysowskiej przy holetu,alr tam chyba bez instruktora nie wiem dokladnie
 
hej Iguana jesteśmy razem na wrześniówkach 2011 dopiero teraz zauważyłam ze jesteś z Krakowa

Hej:-) To ja dopiero teraz przeczytałam twojego posta;-) hehe Jakby co regularnie zaglądam do działu wrześniowych mam, który taraz przenieśli do - Dzieci urodzone w 2011....(i jeszcze piszę w dziale Mamy w Holandii).

Kurcze, szkoda że dość cicho tutaj w dziale krakowskim...po takiej przerwie zaglądam i zaledwie kilka nowych postów.

Ja mam prośbę... Niedługo mój mąż zrobi mały wypad do Polski, do Krakowa, aby odwiedzić rodzinę. Czy możecie mi polecić jakieś fajne sklepy z dzieciowymi ciuszkami, takie dla niemowlaków....najlepiej od razu z adresem, gdzie można je znaleźć. Będę ogromnie wdzięczna:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry