reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

oo gaga to super ! Fajnie, ze to samo osiedle :-), a jesli jeszcze powiesz mi, ze mieszkasz blisko szkoły 144 to bedzie czad :-). Ja w 79A :-). To jest w miare nowy blok, nad alejkami.

Mój Maks chodzi do 1 klasy, własnie do szkoły 144. Polecam Ci klasy integracyjne. Uwazam ze to super rozwiązanie. 20 dzieci w klasie + 2 nauczycielki. Ale trzeba sobie tego przypilnowac, bo ja niby zapisałam do integracyjnej a potem okazało sie ze został umieszczony w normalnej i tylko cud sprawił ze udało mi sie go jednak przepisac do integracyjnej.

A co do spotkania to musi sie udac ! Jest juz nas 3 :-) wiec jest dobrze :-).
 
reklama
no bliiiisko ;) ja 59 ;) a szkołę znam dość dobrze, zapisałam do integracyjnej
no to spotkanko będzie ;)
 
Witam Mamusie z Krakowa :). Juz jakis czas temu chcialam do Was dołaczyc , ale ciągle brak mi czasu :(. Mam córcie 4 miesieczna :) i ona aobsorbuje duzo mojego czasu do tego udzielam sie tu na forum. I moze macie ochote na kolejna mamusie. Jesli pozwolicie to bede do Was zagladać :)
 
niech się tylko pogoda jakaś zrobi!!!
Byliśmy dziś w Ojcowie i nieźle nas wywiało ;) ale super było
 
Dzięki Uulcia :). Ja również pozdrawiam.
Ojców uwielbiam tam jeżdzić, ale fakt pogoda musi sie zrobić, bo słoneczko świeci, ale wiatr zimny do tego :( i nie fajnie tak . Pozdrawiam
 
reklama
A ja bardzo bardzo chcialabym wybrać sie z maksem do Disnelandu na 3-4 dni, ponoc niezapomniane wrażenia ...moze ktos był i podzieliłby sie wrazeniami ? Lub któras z was sie wybiera ? :-).
 
Do góry