reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

hmm dziwne zaniepokoiłaś mnie tymi zdjęciami a co gorsze dziś moja koleżanka w pracy też powiedziała że widziała dwa dni temu w Warszawie ludzi w maskach!
ostatnio taka okrooopna pogoda i jeszcze ci dziwni ludzie nie chce żeby mój synek się czymś zaraził...ktoś coś wie na ten temat??
 
reklama
lek na opryszczkę??? no to tego się nie spodziewałam myślałam że to jakaś grypa pomysłowe... Anijka:) weszłam na link który podałaś o tej akcji i wiesz myślę że to dobrze że chcą ludzi edukować w tym temacie i dobrze że w taki szokujący sposób
 
czesc Mamuski,co tam u was?? jakos ten watek ucichl??
jak tam maluchy?
moja zdrowa,chodzi do przedszkola,dzis mialam zebranie z polaczeniem z pokazawa lekcja:-Ddumna z niej byla,bo ladnie sie zglaszala do odpowiedzi,zuch dziewczynka
 
Witajcie Krakowianki:)))

jak tam zdrówka waszych pociech moje na przemian chore :(( buu
teraz kończy sie tydzień siedzenia w domu z juniorem oby od poniedziałku pochodził dłużej niz tydzień w żłobku
 
Witam:) Wszystkie Krakowianki:)) nie wiem czy moge się przyłaczyc do Was?? Ja mieszkam w Nowej Hucie od 24 lat wiec całe zycie:)) Przyjmiecie mnie do siebie?? Pozdrawiam
 
reklama
Witam Was, i ja się dołącze. Jestem mamą 6miesięcznego Kamilka i obecnie mieszkamy za granicą ale w czerwcu wracamy do Pl i chętnie nawiążemy nowe znajomości. Pozatym nowynki krakowskie mile widziane:)
Pozdrawiamy
 
Do góry