reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
my mamy logopedę która ma siedzibe na ulicy Mazowieckiej 30 A
bardzo dobre podejście do dziecka moja córcia ją uwielbia każde zadanei ćwiczenie wykonuje i po chyba pół roku chodzenia pani logopeda stwierdziłą sporą poprawę w mówieniu wiec warto :)))
trzeba mieć skierowanie?to Państwowo czy prywatnie?jakiś kontakt mogłabym prosić;)
 
trzeba mieć skierowanie?to Państwowo czy prywatnie?jakiś kontakt mogłabym prosić;)

tak skierowanie bez problemu dała pediatra :)
w przedszkolu akurat pani Logopeda była z wizyta i podeszłam tam z córka która zamieniała sobie literki lub je zjadała
za kilka dni ide sie zapisac na wizyty od września by kontynuować nauke że tak powiem

jak najbardziej państwowo
kontakt juz podaje
Samorządowy Ośrodek Psychologiczno - Pedagogiczny
ul.Mazowiecka 30A
tel 012 632 87 73
 
witam ponownie, widzę, że tu cisza, ale może jednak któras z mam tu zagląda i mi odpowie, bo mam pytanko: nie kojarzycie może jak długo trzeba czekać na kasę z becikowego ale od otrzymania decyzji? Bo ja wniosek złożyłam 1wrzesnia, decyzje dostalam dzisiaj. Teoretycznie napisane jest, że mają mi wypłacic "natychmiast" (Pismo jest z 8wrzesnia) a tu kasy nadal nie widać:baffled::confused:
 
Karola-radzę uzbroić się w cierpliwość-jakieś poślizgi mają w urzędzie miasta bo wrzesień to miesiąc składania wniosków na zasiłki i wszystkie świadczenia.Ja miałam opóznienie już za lipiec i facet mnie nie pocieszył że becikowe będzie po miesiącu..bo tyle maja od Twojego złożenia wniosku.Trzeba czekać i dzwonić ,mam nadzieję ze szybko jednak dostaniesz!
 
witam ponownie, widzę, że tu cisza, ale może jednak któras z mam tu zagląda i mi odpowie, bo mam pytanko: nie kojarzycie może jak długo trzeba czekać na kasę z becikowego ale od otrzymania decyzji? Bo ja wniosek złożyłam 1wrzesnia, decyzje dostalam dzisiaj. Teoretycznie napisane jest, że mają mi wypłacic "natychmiast" (Pismo jest z 8wrzesnia) a tu kasy nadal nie widać:baffled::confused:
Ja złożyłam jeszcze w sierpniu i babka mi powiedziała, że pieniądze będą pod koniec września...
 
Dzięki wielkie dziewczyny za informacje! Cóż na miesiąc czekania to w sumie byłam nastawiona, ale jednak miałam nadzieję, że cos przyspieszą:nerd:
Przynajmniej juz mi się śniło że przed chrzinami dostanę kaskę, żeby było za co imprezę zrobić:-D
Jeszcze raz dzięki;-)
 
reklama
Czy widzieliście dziś w Krakowie na ulicach zamaskowanych ludzi?
ja jestem chwilowo w Krakowie i dziś w tramwaju albo niedaleko Bagateli widziałam ludzi w maskach chirurgicznych.
wyglądało to nie za ciekawie...

 
Do góry