reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Wanda- o Galla tez słyszałam, że dobry szpital chociaz kiedyś głośno było ,o przypadkach dzieci chorych na sepsę,,, ale to było dawno;-)Poza tym szpital Ujastek jest jedym z rekomendowanych szpitali akcji rodzic po ludzku,,,,,
JA jednak rodziłam z Zeromskim, i w sumie poród był super itp,, tylko opieka po porodzie do nosa!!! Nie wiem jak terz bo ja rodziłam 2 lata temu;-)
 
A czemu nie Szpital na Galla np?

Sylwia czy na Galla jest tez gabinet ginekologiczny taki z NZT ???
ja ginekologaktórego miałąm niby blizko musze szybko zmeinić ale wpierw musz emiec gabinet do zamiany i mam pytanei czy na Galla ejst gabinet i czy polecacie tamtych lekarzy

aaaaaaaa
propouje na wiosnę wyjście wszystkich Krakowianek do Parku Jordana czas najwyższy sie spotkać
 
Sylwia czy na Galla jest tez gabinet ginekologiczny taki z NZT ???
ja ginekologaktórego miałąm niby blizko musze szybko zmeinić ale wpierw musz emiec gabinet do zamiany i mam pytanei czy na Galla ejst gabinet i czy polecacie tamtych lekarzy

aaaaaaaa
propouje na wiosnę wyjście wszystkich Krakowianek do Parku Jordana czas najwyższy sie spotkać

oczywiście że są również gabinety ginekologiczne NFZ :tak:
ja z czytsym sumieniem moge polecic dr Pawła Romanka... ordynatora oddziału. Byłam u niego po stracie Aniołka... rewelacyjne podejście, fachowośc i przede wszystkim... ma czas dla Ciebie !!!! polecam
 
reklama
JA z braku czasu ostatnio rzadku tu zaglądałam,,, ale obiecuje sie poprawić i do PArku Jordana tez się chętnie wybiorę;-) no chyba ,że teraz zimą na seneczki z dzieciakami,, na jakąś góreczkę:-)
 
Do góry