reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Witam wszystkie Krakowianki! Moge do was dołaczyć?
Mieszkam na Nowym Bieżanowie,mam córke Maję,prawie pięciolatkę.Drugą dzidzie urodze w maju 2010. Pozdrawiam!
 
Luthien-- oooo to mieszkamy bardzo niedaleko siebie,,,, heheh jeśli można tak powiedzieć, ja mieszkam w Prokocimiu:-)
A jak u was samopoczucie w ten piekny słoneczny i mroźny dzień??/
U nas rano było -18 o 8,30 ale teraz do słoneczka jest + 4 i po obiadku wybieramy się na saneczki z dzieciakami
 
Witam!

Ada to trzeba będzie się kiedyś na spacerek umówić jak będzie cieplej :-).

Tego mrozu to ja mam już dość.Rano byłam w przychodni z Majka i strasznie zmarzłam.Nie mogę się juz doczekać wiosny :tak:.
 
Luthien- no pewnie ,że musimy się spotkać,,,,:-)
My z reguły nawet w mrozy wychodzimy, dziś byl spacer do tesco ,, mali troszkę pojeździli na sankach i sie dotlenili,,,, ale mi do tej pory zimno:dry:
 
No ja też zwykle się staram z małą wychodzić,nawet na chwilkę na sanki,ale teraz jestem zakatarzona i nie mam siły :-(.Ale jak się lepiej poczuje to napewno się spotkamy :-).
 
DZień dobry panie,,,
czy u was też świeci słoneczko??? hihihi bo mróz to aż w domu czuć,,,,,,,:szok:
Normalnie tak zmarzłam w nocy ,że jak się obudziałam o 4,30 to musiałam się kocem dodatkow przykryć,,, a moja Julka zadowlona odkryta i jak ją przykrywam to do mnie mama nie chce:no:
 
Witam!
U mnie też pogoda ładna,no i mróz też :-(.Ale może się wybiorę na zakupy,trochę sie przewietrzę i Majkę wezmę na spacer.To już ostatni tydzień ferii i od poniedziałku znów do przedszkola pójdzie, juz się jej trochę w domu nudzi.
 
Luthien-to co u was przedszkole w ferie zamknięta, czy jej po prostu tez zrobiłaś ferie??? A do jakiego przedszkola chodzi Maja??

My po południu bylismy na saneczkach oczywiście Kuba mega zadowolony ale Jula mniej ona nie cierpi się ubierać, najchętniej to by z gołą pupą nawet w zimie chodziła:dry:
 
reklama
Ada u nas przedszkole otwarte ale jest mniej dzieci i grupy łączone.A moja Majka to lubi sobie pospać :-Dwięc stwierdziłam,że skoro i tak siedzę w domu bo teraz na l4 jestem to jej nie poślę.Majka chodzi do przedszkola 176 na Aleksandry,to jest to naprzeciwko biedronki.
 
Do góry