reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Igusia zdrówka!!!
Dla Ciebie i rodziców ;)

Oł to dałam ciała z prognozą pogody????:baffled: Ja tylko ploty z TV przekazałam . Teraz znowu nadaja (jak to moja babcia mawiała), że ma byc OK.

Z pieluchami ciężko jest. My testowaliśmy wszystkie dostępne w M1 ;-) heheheh. aLE POWAZNIE. kAŻDE DZIECKO MA INNĄ ANATOMIE I WOGÓLE INECZEJ JEST.................Sorki za kapsla.
No i trzeba sazukac i próbować z pieluchami. My np. długo jedziemy na belli. A tak wogóle to niedługo odstawiamy pieluszyska. Najwyzsza pora! Na majtki się przerzucamy :-D
 
reklama
Oj niewychowana jestem. 100 lat dla Igusi!!! :-)

Wasze pociechy juz duze, nasz Kuba to niemowalczek jeszcze :-) Co do pieluch to uzywalismy Huggisow ( wzynaly sie Kubie w nogi... niezaleznie od rozmiaru) Bella (byly niezle tylko kupa tylem wyplywala) i w koncu wrocilismy do pampersow (uzywalismy ich na samym poczatku) ale chyba trza szukac dalej, bo i te przesikuje. Raczej sa dobre rozmiarowo.Kuba okraglutki jest ( w koncu dwa razy je w nocy ;-)

Ziuta ale musisz miec wesolo z blizniakami :-) ale pewnie na poczatku tez dwa razy wiecej roboty bylo...
 
Megusku Marysia też ciagle niemowlak - chociaz taki przerosnięty hihi
Dobrze Ziuta gada z tymi pieluchami - tak to jest że kazda niuńka lub niuniek jest inna/y i trzeba szukać, szukać i szukać!!!!!
Kurna co tak jest zimno!!!!! Tylko 6 st. Ale przegina ta pogoda!!!!
 
Marysia Gluszku to duza panna! ;-) bardzo ladnie chodzi....gratulacje!

Kubie zaczynaja sie zabki wyzynac -slini sie,ma od tegowyspke na brodzie, pcha wszystko do buzi...itd A dzis nie chcial butli z kaszka i zloscil sie ze szkoda gadac. Moze nie osiwiejemy? ;-)
 
jeszcze raz dziękuję za życzenia.
Fakt z pieluchami bywa różnie..my w pewnym momencie używaliśmy belli i byłam zadowolona, ale jak Iga zaczęła raczkować to się nie sprawdziły bo za mało elastyczne. huggisy jak dla nas wogóle do niczego..
Głuszek, impreza była domowa:-)
zęby Idze zaczęły rosnąć wcześnie bo w 4-ym miesiącu..w ciągu dwóch miesięcy wyrosło 8. potem długo, długo nic i teraz trzy czwórki wylazły a czwarta w drodze. I oby szybko bo jestem wykończona:-(
 
o rany Igusiu sto latek, jakaś taka ślepa jestem, buziaczki malutka damo

u nas ząbki byłu dopiero w 8 miesiącu, i dobrze, przynajmniej wcześniej nie marudziłą :-)

wiecie co trafia mnie z tą pogodą, no przecież znowu zimno jest :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
głuszku może byśmy się jkoś spiknęły na spacerku // mi sie już nudzi samotnie łazić po tychj alejkach
 
hej ho!
Przyszłam Życzenia świąteczne Wam złożyć, bo nie wiem kiedy znowu wpadnę ;-)

DUŻO JAJ
(cokolwiek by to miało znaczyć :-D ),
ZDRÓWKA,
MIŁOŚCI,
SŁOŃCA,
POGODY.
 
Gaga z miłą chęcia - wyślę co na priva mj telefon to sie smsujemy ;-)

Megusku - Marsi perwsze zabkli wyszły bardzo szybko - pierwszy jak miała 5,5 miesiaca drugi dwa tygodnie później. I do tego czasu NIC!!!!! Ale wychodziły w miare bezboleśnie. Dopero teraz był hardcore i masakra w jednym!!! Na szczęście wyszła własnie wcozraj czy przewcozraj Górna lewa jednyneczka, którą to Marysia doprawiła dizs waląć sie dziasłem w wannę. Dziąsło trachło i juz teraz dużo zabka jest na wierzchu ;-) Takze jesteśmy dumną posiadaczką trzech ząbków i czekamy na czwartego bo dziaso mega spuchnięte. A chyba jeszcze górne dwójki się pchają. Myślę ze taraz będa BAAAAAARDZO nieprzyjemne nocki.......

Kasianku - ja też już mam dosć tego ząbkowania. My miałysmy wszysko - kolki, skaze białkową, potówki, odparzenia, grzybicę, AZS, chociaz myślałam ze bolesne ząbkowanie nas ominie..... Ale niesttey nie.....

Ziuta dzieki za życzenia!!!! Tobie te życzę pogodnych Świat. A dla reszty życzonka jutro ;-)
 
Aloha...

Spokojnych Świąt Wam życzę:happy:

Ziuta ale Ci fajnie Twoi chłopcy już Cie z sikawkami będą gonic pewnie;-)
 
reklama
maja70ph5.jpg

Baranka wielkiego, zająca nieskromnego, jajek kolorowych, świąt odlotowych, dyngusa mokrego po pachy śmiesznego, rodzinnej atmosferki , szynki 3skrzynki, mazurka pysznego i koszyczka obfitego.
 
Do góry