reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

u nas panuje epidemia , dzis szkoła wezwała sanepid , wirusowe zapalenie płuc i grypa żołądkowa, pół naszej miejscowości w szpitalu leży (dzieci),
w szkole pustki zostało 15 dzieci:no:

a Miłoszka czeka wkrótce zabieg chirurgiczny, dzis dostałam skierowanie, sprawy męskie....cóż lepiej teraz niż jak bedzie starszy
 
reklama
To chyba wszędzie jest epidemia,bo mi lekarka powiedziała że szpitale są przepełnione dziećmi i nie ma miejsc na oddziałach.Przyjmują podobno tylko ciężkie przypadki zapalenia płuc i oskrzeli. Natalka ma zapalenie oskrzeli i zastrzyki dwa razy dziennie.Normalny antybiotyk nie zadziałał i zostały zastrzyki lub szpital.Mam nadzieje że do piątku będzie jakaś poprawa,bo mam iść do kontroli.
 
rany nie straszcie tą epidemią bo ja jutro muszę iść do pracy z Majką a pracuję w szkole no i mamy małę zabranko i nie mam z kim małej zostawić, ale odpukać u nas jakos jeszcze wielkich pustek nie ma
 
Ziuta zajrzyj sobie do sierpniowych mam 2005 tam jest wątek sierpniówki gotują i super przepisy, wszystkie ciacha robiłyśmy i wychodzą, torty też są tam pyszne

a ja wróciłąm z zakupów i humorek od razu lepszy, nawet pogoda mi nie przeszkadza specjalnie :-)
 
reklama
Do góry