reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

ech kobitki śniegowe. Zazdroszczę tych szaleństw na stokach..........

Mysmy w wakacje u prawiali "sporty ekstremalne" z 4-ro miesięcznymi dziećmi ;-) Pojechalismy na Słowację. Do Habovki. Rzut beretem by sie zdawało. Ale mój małżonek postanowił pojechać jeszcze krótszą drogą i w rezultacie po czterach godzinach byliśmy na miejscu :-p Mielismy mega pecha(mąż nie zawinił) bo ciągle remonty i objazdy. Jako, że dwa foteliki z tyłu w aucie zamontowane , to nie zmieściłam się między nimi i obsługiwałam rozkrzyczane towarzystwo przedniego siedzenia. Ale był cyrk. Na kółkach :-D

majka5 heloł! Ja po kilku latach błąkania sie i kładzenia na różnych samolotach trafiłam na super babkę. dr.Anna Springwald. Kobieta z sercem na dłoni. Poświęca Ci mnóstwo czasu, jest ciepła, miła ale nie taka tiutiutiu . No wiesz :-) Jest kompetentna, ma dużą wiedzę i widać, że ginekologia i położnictwo to jej pasja. Zero przy niej skrepowania, ma duże poczucie humoru. Będzie MOJA dopóki w Kraku mieszkac będę. Amen.
 
reklama
Filip zepsuł swoje łóżeczko. Znaleźliśmy na allegro fajne, ze stanów targane, tylko materac ma wymiary 130 x 70. Nie moge takiego znaleźć. Znacie jakieś miejsca w Kraku z takim sprzętem? Jakiś tapicer cycuś?
Net juz przegrzebany. Zdaje się na Was :-) ;-)
 
Ziuta kiedyś robili materace na wymiar w Witku w Modlniczce,

my rówież pomarzliśmy , dokładnie jak pisała gaga, bez gogli ani rusz,
nie zostaliśmy jednak na noc bo okazało się że znajomych córka wcale nie wyzdrowiała i ponownie zaczęła wymiotować, więc wracalismy w nocy w sobote, warunki fatalne , białe drogi i wichury,
zdażyliśmy się jednak załapać na kulig po kluszkowcach , ognicho w bacówce w lesie,
oczywiście moje dzieci posnęły na saniach i w efekcie Miłosz przespał ognisko po stertami baranich skór na mrozie w bacówce:-)
 
dzięki loli.
moja mama przypomniała mi o pewnym kolesiu z branży. Znam gościa i moze załatwi jakiś taniej.
 
Cześć Mamuśki,
Też jestem z Krakowa, Ruczaj:)
Mam synka 3,5 roku i teraz spodziewam sie kolejnego. Proszę doradźcie mi ginekologa dobrego!!! Strasznie ważne to dla mnei, od niedawna mieszkamyw Krakowie i nie mamy sie kogo poradzić:(
POzdrowionka:)
A ja polecam Dr Romanka bo nie lubię bab ginekologów. A pan doktor jest super:-)
 
dziewczyny , czytałam gdzieś tu że któraś z Was mieszka w
Zielonkach ,
a ja tam własnie szukam lekarki, tzn mojej byłej lekarki od dzieci , ponoć wyprowadziła się do Zielonek i tam przyjmuje w przychodni, czy ktoś może mi powiedzieć czy jest tam taka Pani doktor , nazywa się Ratajewicz(pediatra ,pumnolog)
 
Cześć!

Czy jest tu jakaś mama początkująca z Krakowa?
Ja od niemal 4 miesięcy cieszę się tym mianem :) DOdatkowo jestem studentką i szukam koleżanki z Krakowa :)

Pozdrawiam Wszystkich!!!

 
Majka5 ja też polecam dr Romanka, on prowadził moją ciąże od 5 miesiąca. Jest ordynatorem w szpitalu MSWiA na ul. Galla 25, tam rodziłam niecałe 7 miesięcy temu i naprawde gorąco polecam zarówno szpital jak i lekarza. W szpitalu miło i kameralnie a lekarz miły otwarty na ludzi nie uderzyła mu woda sodowa do głowy, naprawdę fajny gość.
 
reklama
caroline my tu wszystkie z krakowa :-)
ja dzis po pracy i po uczelni i padam na pysk, nie mam na nic siły, a jutro znowu zajęcia, Majulkę widziałam dziś godzinę i już idzie spać, jakos mi tak smutno :-(
 
Do góry