reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

LASKI A JA JESTEM ROZŁOŻONA NA MAXA - jakieś grypsko - czy co??? Idę spać.
Dr Sprinwald znam i tez polecam.
 
reklama
Głuszku możemy klub założyć, ja też ledwo żywa. Całą naszą rodzinkę dopadł jakiś wirus. Jak dotąd najbardziej cierpi Adaś niestety. Już drugi tydzień Go męczy. Kaszle, że aż się dusi, a katar mu odkurzaczem odciągam, bo gruszka i Frida nie daje rady. Biedne to moje dziecko co chwile chore.

Gaga ja bym chyba zariowała, gdybym swojego dziecka przez cały dzień nie widziała:zawstydzona/y: współczuję. Mnie też sie zacznie od lipca... prawdopodobnie wracam do pracy i szykuje mi sie praca na zmiany 8 - 16 lub 12 - 20 + dojazd do Krk ze Skawiny i zawożenie Adasia do teściowej na Rżonkę. Aż mi się jezy włos na głowi jak o tym pomyślę... no ale wiele osób tak żyje i jakoś dają radę.
 
jezu co to w tym Krakowie się dzieje że taki syf choróbskowy panuje. Maryśka ma katarek- ale jak na rzie sciagma Katarkiem i jest ok - nie mam pewnosci czy to nie jest alergiczny. Dalam jej Cebion to ją obsypało. KUPA:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: ZOstaje mi homeopatia. Któraś tak leczyła dzieci? Ja sie tak lecze i wierze w to tylko czy nie zaszkodze jej tym??? wydaje mi ze nie ale jak sądzicie? baba w aptece mi powidziała ze ona jest za mała mna homeopatię...
 
a ...i to nie tylko w Krakowie panosza sie choróbska, w W-wie pozamykali oddziały pediartyczne od namiary chorych dzieci na rota i wirusowe zapalanie płuc,a w Niemczech epidemia wirusa ,chyba nazywa się Nora
 
głuszku jak Maja miała zapalenie oskrzeli w wieku 6 miesięcy i zaraz po tym znowu ją coś łapało, to poszliśmy własnie do pediatry ze specjalnością homeopatia i od tego czasu (odpukać) zero chorób, ewentualnie katarek ale to raczej na pewno od zębów, także polecam, zresztą mam ilkoro znajomych którzy się u niej leczą, ponoć jest bardzo znana kobita no i leczy się u niej też moja koleżanka z synkiem który też jest alergikiem. Jak znajdę namiary na nią to ci podam, tylko nie wiem gdzie mi je wcięło
 
na razie przeszło :-) - moze to fajtycznie alergiczny - bo tak jej sie dzieje od czasu do czasu. Ja też już dochodze do siebie powolutku - ale od nadmaru leków mam sensacje żołądkowe w kibleku juz byłam dziś 5 razy - kurde chyba że to grypa żołądkowa.... ale mnie nie żyga - czy przy grypie zołądkowej się żyga???
 
głuszek dobrze że juz Wam lepiej,
a co do żygania , do mój połówek miał w zeszłym tygodniu g.żołądkową i nie żygał, spędził dwa dnia na wc.
 
reklama
no to chyba mam grypę żołądkowa bo kibelek to mój najlepszy przyjaciel ostanio. OD tego dzis spałam do 11.3o i teraz spać nie moge bleee
 
Do góry