reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Wow!!!! Wycmokaj Majeczkę od cioci Kasi!!!!!! Sto lat, sto lat......!!!!!!!!!!!!!!!! Wybacz, że dopiero teraz ale wwiesz jak jest... czasu na b b brak ;)
witaj sylwia wk :)
 
jak narazie jestesmy jeszcze w domu, bo od 4wrze do przedszkola, bardzo sie boje, i mysle ze ok pazdziernika gdy dorian sie zaklimatyzuje w przedszkolu zaczne szukac pracy.
jak narazie jestem pelna obaw w zwiazku z przedszkolem no i szukaniem pracy.
 
jaga gratulacjony !!!!!!!!!!!!!

a ja wracam w poniedziałęk do pracy i jakoś mi tak nijak...............
 
a u nas:
przedwczoraj dorianek byl na lakowaniu u dentystki jak zwykle byl dielny i nieplakal. a ja sie stresuje bo w poniedzialek ide na rozmowe o prace do tp i we wtorek do innej firmy tez na rozmowe.łojojoj!!!
 
reklama
no to powodzenia na rozmowach,
do mnie jakoś nie dociera że wracam do pracy, no zobaczymy jak to będzie, mąż wziął urlop na dwa tygodnie żeby posiedzieć z małą, potem zostaje z nią moja mama, a ja już tęsknię :(
 
Do góry