reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

dziękujęmy - mała gwiazda ważyła w poniedziałek 4520 (3600 przy urodzniu) czyli rośnie ładniutko.

catherinko co do tego wysypiania sie wczesnije to ja byłam 5 dni w spzitalu zanim Marysia łaskawie opuściła mnie łono i zamiast spać to latałam z innymi ciężarówkami po patologii hehehe a pielęgniarki mówiły nam - wyśpijcie się dziewczyny!!! A myśmy to zlewały ;D no i mamy za swoje hehe
 
reklama
:)

Wyjeżdżamy dziewczyny na dwa tygodnie do rodzinki koło Torunia, tzn. ściślej do domku rodzinki, będzie cisza, spokój, jeziorko :) Oby tylko Filip był tak grzeczny jak jest w domu :) Do zobaczenia!
 
Wymiękam, ależ pannica z Marysieńki nam wyrosła :)

Po dzisiejszym KTG skurcze na 6 w 10 stopniowej skali. Więc nic nadzywyczajnego. Jak nie urodzę do poniedziałku to mnie w szpitalu kładą i będę dostawać zastrzyki na wywołanie skurczy. Lekarz na pocieszenie powiedział mi, że patrząc na mój brzuszek nie dotrwam do poniedziałku ;)

A oto i on:

 
witajcie!
można dołączyć do Waszego grona?
w tej chwili nie mieszkam juz w Krakowie ale całkiem niedaleko , w Skawinie
rodziłam w Siemierackim i Olę i Maksa i w przeciwieństwie do suszi milo wspominam
 
chociaż to "miło wspominam" to nie całkiem trafne okreslenie ;D
nie było źle a z moich obserwacji po dwóch latach dużo sie zmieniło, głównie jeśli chodzi o podejscie personelu
oczywiście na plus :) pozdrawiam
 
dziewczyny bylam dzis w kryspinowie z małą i jest popostu ekstra, tylko trzeba wziąść niezłe wyposażenie, opalłaim się i chyba będę tego żalowac jutro, a Gabi pospała w cienu drzewek i pobawiła sie na świeżym powietrzu

głuszku Marysia to już niezła kobitka

catherinko udanego wypoczynnku
 
Witaj Mamooli zapraszamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy i napisz coś więcej o sobie
Caherinko - miłego wypoczynku
K@asiek to daj znac co i jak - trzymam kciukasy!!! Napisz gdzie rodzisz bo już zapomnialam - na Galla??? Kurcze tylko nie daj się podłączyć pod oksy!!!!!!!! mam nadzijeę że cię ruszy samo!!!!
jaga to dawaj kwasną smietane na obołae miejsca - tak to jest jak sie che byc opiekną ;D ;D ;D ;D ;D ;D Bradozmi Maryska urosła prawda!!!!??? SAma jestem w szoku -wiesz ale ona powinna miec już 6 tygodni a nie 4 ;D ;D ;D ;) ;) ;) ;)
 
Witaj Mamooli, ja również ze Skawiny :)

Głuszku tak na Galla rodzę. Te zastrzyki mają właśnie spowodować wydzielanie tej oksyczegośtam (jeśli dobrze zrozumiałam lekarza). O kroplówce nie wspominał. Dzięki za trzmanie kciuków na pewno się przyda:)))) Buziale!!
 
reklama
k@siek, skawinianko -ja tez trzymam kciuki :)
i oby bylo szybko

co do mnie to 29 latek skończe w tym roku (ale dopiero w grudniu ;)) mam dwójkę dzieciaków kochanych z którymi spedzam całe dnie
do pracy wybiore sie najwcześniej za jakiś rok może, tyle że najpierw bedę musiala ją znaleśc :)

skończyłam WSZ i B na kijowskiej z tytułem licencjata
zajmowałam się wcześniej sprzedarzą , mialam nawet własna firmę ale trza było zwinąć żagle :(
teraaz nie mam pojecia o prace trudno ale póki co jeszcze nie myslę o tym co będzie
nie brakuje pracy w domku ;)
 
Do góry