reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Dziękuję za zaproszenie :-),pewnie skorzystam w przyszłości tylko jeszzce nie wiem kiedy.

Nie wiedziałam że w Bonarce są teatrzyki?
 
reklama
DZień dobry,,,

Są teatrzyki,,, tz, były przez cały tydzien,, o 11 i o 17,,,, my dopiero wybraliśmy się wczoraj ale było świetnie,,byliśmy na Przygodach sSindbada,,, super sprawa,,,,,,,, a teraz przez luty będzie w każdą niedzielę, tylko myślę ,żę będzie dużo ludzi bo jest tylko raz chyba o 11,30 albo o 11,, zapomniałąm:zawstydzona/y:,,ale jak wejdziesz na stronę bonarki to tam wszytsko pisze,,,,,,,,,,
Dziś mamy taki nijaki dzien,,ale najważniejsze że nie pada i dużego mrozu nie ma,,,,,
 
Hej dziewczyny!

Jest to moja pierwsza ciąża i w sumie mam mieszane uczucia.. Nasza córeczka nie spieszy się na świat.. Minął mi już 40 tydzień i nie wiem co mam zrobić :confused:..
Czuję się dobrze (jedynie co to bardzo często oddaje mocz).
Nie wiem czy mam podjechać na szpital by zrobili mi badania ktg? Nie chce zbytnio panikować, ale też bagatelizować sprawy, bo dzidziuś jest najważniejszy. Poradźcie mi co mam zrobić..
 
vikotka- nie ma co panikować,,, dwa tyg przed terminem i dwa tyg po terminie to jakbyś rodziła wterminie,,;-) Jeśli nie masz żadnych niepokojacych objawów, to nie ma po co jechać do szpitala bo i tak odeślą cię do domu spowrotem,,,,, ale jeśli czujesz ,że coś jest nie tak to niezwłocznie trzeba się tam udać,,,,
Z tego co piszesz jest dobrze,,, więc poczekaj do wizyty u ginekologa,, (po 39 tyg poinna byc co tydzień) i wtedy zobaczysz co ci powie,,
A jak nie masz wizyty to zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj w razie koniecznosci,,,
jedno ci mogę pwoiedzieć nie ejsteś pierwsza tak na pocieszenie,, ja sowje pierwsze dziecko urodziłam 9 dni po terminie,,,,a drugie jeszcze póżniej bo aż 16 a wszyscy mówili ,że szybciej urodzę:confused:
więc się nie martw,, bo terminy są wyliczane tylko oriętacyjne,,,a malutka napewno da wam znać kiedy będzie chciała wyjść;-),, ale jak mówię gdyby się cos działo niepokojącego- odeszły wody, czy czułaś skórcze mocne, albo nie czułas ruchów dziecka to wtedy natychmiast do szpitala,,,
pozdrawiam i zyczę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania;-)
 
hej ja jestem n NH a dokładnie z jagiellońskiego:-)krótko jestem "uczestniczką" tej strony i ciężko mi się połapać:-:)-(pomóżcie może jakieś rady?wskazówki?pozrdawiam was wszystkie
 
izabella- a co ci konkretnie sprawia problem??,,
Super ,że się odezwałaś, bo ja się zastanawiam czy piszą tu jakies krakowianki częśćiej czy tylko tak wpadają;-),,
My dziś znowu bylismy na saneczkach,,ale widzę ,żę Jula się chyba troszkę przeziębiła , bo co chwilę się budzi i płacze ,że oddychać nie może ,,a co gorsze to nawet żadnego syropu na przeziębienie nie mam ,żeby coś jej ulżyć:-(
 
reklama
Dzień dobry
Ale się zrobiło brzydko,,, u nas juz na maxa sypie i jeste okropny wiatr głowę chce urwać:shocked2:,,
A wczoraj Kuba był w przedszkolu na spacerku i był taki podekscytowany ,że cały dzien później opowiadł,że dziś też chce:-),,
A Julka ma nadal katar i to taka woda się leje chyba ją nosek boli bo nawet się nie chce dać dotknąć,,,,
 
Do góry