reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

oooo wiem gdzie to jest,,, tam macie taki fajny plac zabaw dla dzieci,, my w lecie czasem tam chodzilismy,,,,,,i zresztą sama się zastanawiałam ,żeby tam zapisac Kubę do przedszkola,,ale jednak dostalismy się do 150 na teligi i tam chodzi,,, ,,,
 
reklama
Wanda też muszę Ci polecić szpital na Galla , rodziłam tam w grudniu i jestem zachwycona ( a mam porównanie z Kopernika i z Siemiradzkim),
piszecie o tych aferach co to tam były,
ja myślę, że po tym wszystkim jest to teraz najbezpieczniejszy szpital w Krakowie.
Poza tym jak byłam z małą to zauważyłam, że dzieciaki są ciągle badane, każda nawet najmniejsza nieprawidłowość jest diagnozowana.
Panie pediatryczki są bardzoooo dokładne.
Zresztą nawet ostatnio śmiał się z nich dr Romanek , że bardziej dokładnych lekarek to on nie zna- to odnośnie naszego dłuższego pobytu w szpitalu, bo nas pediatrzy zatrzymali 1 dzień dłużej(coś im się nie podobało u małej, ale wszystko było ok).
 
Witam,,
Ale dziś paskudnie, bylismy w sklepie i taki wiatr ,że pod kurtkami wiało,,,ale cozywiście moje dzieci nie dały za wygrana i sanki zjazd z górki na saneczkach musiał być;-)
 
Oj tego badania z glukozą tez nie cierpiałam,,, ja to wogóle robiłam dwa razy bo mi za pierwszym razem wyszedł wysoki cukier,,, ale za drugim razem było juz ok,,,,,,,
Luthien- a wiesz już co nosisz pod serduszkiem i jakie rodzeństwo bedzie miała Majeczka????

Ja przy pierwszej ciązy byłam pewna ,że chłopak,,a przy drugiej to miałam mieszane uczucia ale stawiałam na chłopca jednak wyszła dziewczyna;-)
 
No niestety to badanie było straszne :-(,mam nadzieję że nie będę musiała poprawiać.

Wiesz jak byłam z Mają w ciąży to odrazu wiedziałam że będzie dziewczynka,choć wszyscy sie ze mną kłócili że chłopiec :-D.A na usg nie chciała się pokazać dopiero przed samym porodem na ostatnim usg się okazało że dziewczynka.A teraz miałam narazie tylko jedno usg i ma być podobno chłopiec bo sama widziałam jego klejnoty ;-),lekarka mi pokazywała hehe.No ale zobaczymy jeszcze,teraz drugie usg będę mieć 4 lutego.

A jeszcze co do przedszkola to szkoda ze Twój Kubuś nie chodzi tam gdzie Majka bo pewnie byśmy się często widziały.
 
Dobry wieczór,,,,,
czy ktoś tu jest??
JA dzis cąły dzien w biegu, nawet do kompa nie maiałm czasu siąśc,,,
dzien dzis był piekny dzieci pobawiały się na podwóku jutro będziemy musieli wybrac sie na jakieś sanki, bo jak będzie takie słonce jakl dzies to już niedługo nacieszymy się sniegiem!!
Luthien- no to ja ci życzę ,żeby te klejnoty jednak pozostały:-D:-D,,,,,
a o spotknaie się nie martw,,, jak masz ochotę to zapraszam na kawę;-),,
 
Ja jestem :-).Ale coś tu pusto strasznie.Gdzie pozostałe mamy pouciekały?

Ada chętnie się spotkam :-).Kurcze tylko mi to wiecznie czasu brak ;-),ale chyba da się coś zrobić.Najfajniej to jakby ciepło było żebyśmy się na placu zabaw spotkały,dzieci by się pobawiły :-).
 
reklama
Luthien- nic się nie martw, napewno kawa będzie,,,, wiem ja tez z czasem to na bakier hihihi więc cię rozumiem,,,ale jak co to zapraszam do mnie na kawekę;-)

Ale dzis super cieplutko my własnie zaraz wybieramy sie do Bonarki na teatrzyk,, dzis jest o Sindbadzie,,,,,
życze miłego dnia:-)
 
Do góry