reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

mieszkałam tam całe dzieciństwo, a teraz jestem tam 1 lub dwa na tydzień w odwiedzinach u rodziców, fajne tereny i dużo zieleni, także jest gdzie spacerować :-)

Ja tu mieszkam dopiero niecałe 2 lata, ale albo w innej części, albo jeszcze nie odkryłam wszystkich miejsc do spacerowania. Zazwyczaj chodzę do tego dużego parku z placem zabaw.
 
reklama
ja miałam termin na 6.04, ale odeszły mi wody wcześniej, bo moje szczęście okazało się duże 4230 i widocznie ciasno mu było już u mnie, a rodziłam na Ujastku, a Ty?
 
Witam was
Szukalam jakiegos forum na ktorym mialabym szanse poznac mame chetna na jazde na rolkach z malolatami bulwarami wislanymi.
Ja mieszkam na grzegorzkach a młoda ma 13mc

Ostatecznie moga byc tez spacery;-)
 
Witam was:)
napisałam post niżej ale kiepskie zainteresowanie. Moze nikt nie zaglada? Napisze tez u was:-)

"
Szukalam jakiegos forum na ktorym mialabym szanse poznac mame chetna na jazde na rolkach z malolatami bulwarami wislanymi.
Ja mieszkam na grzegorzkach a młoda ma 13mc

Ostatecznie moga byc tez spacery w ciagu dnia"

badz rolki wieczorem:-). Bardzo chce odpiac od siebie kilkanascie kilo a sama nie lubie wychodzic. No to szukam kogos. Pozdarwiam was:)
 
reklama
Do góry