reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Witam krakowianki :-) zadlądam tu po raz pierwszy, ale dopiero zaczęłam wchodzić na jakieś inne fora niż kwietnówiki 2009, więci tu będę częściej zaglądać o ile mnie przyjmiecie:sorry:


mieszkałam tam całe dzieciństwo, a teraz jestem tam 1 lub dwa na tydzień w odwiedzinach u rodziców, fajne tereny i dużo zieleni, także jest gdzie spacerować :-)


a ja mama z lutowek2009;-) rodzilam w Żeromskim
 
reklama
ja rolkuje sie od niedawna i to niestety nie regularnia brak czasu
od teraz mam wakacje
i też chciałam troszkę sportu dodać do życia hehehheheheh
ja moje zostawiam z tatą :)))) i sama śmigam
 
Ja niestety młodej nie mam z kim zostawić :( Właśnie z tego powodu do czasu kupna odpowiedniego wózka(teraz mam graco quattro tour delux i na rolki jest okropny) mogę jeździć sobie od 19.30 praktycznie zawsze jak mam siłę. Przypuszczam że nie chciałoby Ci się jeździć do mnie na grzegórzki a potem na wawel i z powrotem:)
 
A ja majówka 2008 xD
Też rodziłam w żeromskim. Jak nazywała się twoja położna? I jak wspominasz lekarzy?
wybacz ze tak wypytuje, ale chcialabym porownac do moich opinii:)
 
Ja położną miałam panią kasię grabowską. najlepsza chyba w całym szpitalu. Lekarza żadnego nie wspominam przyjemnie. JEden chcial mame moja wzywac na usg bo mialam 19lat i nie wiedzial czy jej zgody nie potrzebuje (przy przyjeciu do szpitala tez kazal mi ja zawolac). O pani "dr" dorocie nowak to juz nie wspomne. zabronila mi wracac do szpitala jesli sie wypisze;/
 
miało być błonia bo ja nie tutejsza hehehheheh

albo przejść przez rynek
bo ja to kompletnie nie wiem jak gdzies tafić zwykle wsiadam w autobus w który mąz każe wejśc i jade hehehhe do celu

fajnei by było z kimś pojezdzic ale chyba my z 2 końców miasta i trza jakiś kompromis po środku znaleśc
 
reklama
To ja w zasadzie najlepszy dojazd mam tam na... rolkach? xD Trzeba to jakoś porządnie zorganizować. Ja o 19.30 moge sie wyrwac bo tak mloda klade i wtedy z mama zostaje. czyli na bloniach jestem 20.20. A ty na jakiej ulicy mieszkasz?
 
Do góry