reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
A ja mam pytanko czy jest jakaś mamusia z okolic Kozłówka? Pytam bo mam termin na czerwiec i fajnie bedzie z jakąs drugą mamą pospacerować z wózeczkami ;-) mieszkam tu niedługo i nikogo nie znam niestety:baffled: ;-)
 
Witajcie Kobiety,
ja wykroczyłam poza granice Krakowa...i zazwyczaj chodzę (a bardziej jeżdżę) do dr Tomasza Rożnowskiego w Skawinie (gabinet ma w rynku)...i właśnie się do niego wybieram,bo nie wiem czy się niezafasolkowałam czasem...
dużo słońca Kobietki;-);-)
ps.trzymajcie za mnie kciuki
 
szukacie dorywczej pracy ? to cos dla Was!!!!! slyszeliscie kiedys o firmie Novision? zajmuja sie oni pozyskiwaniem osob chetnych do oszczedzania i inwestowania oferujac w zamin az 10%!!!!! ciekawe??? no jasne!!!! napisz koniecznie do mnie na maila : aniez22@op.pl a opowiem Ci wiecej!!!!! tylko prosze piszcie na maila lub priv bo nie wiem kiedy bede na konkretnie tym forum
 
szukacie dorywczej pracy ? to cos dla Was!!!!! slyszeliscie kiedys o firmie Novision? zajmuja sie oni pozyskiwaniem osob chetnych do oszczedzania i inwestowania oferujac w zamin az 10%!!!!! ciekawe??? no jasne!!!! napisz koniecznie do mnie na maila : aniez22@op.pl a opowiem Ci wiecej!!!!!tylko prosze piszcie na maila lub priva bo nie wiem kiedy bede na konkretnie tym forum pozdrawiam
 
reklama
Do góry