reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Trochę luknęłam na posty, no i muszę przyznać, że puściutko, oj puściutko :-(.
Spowodowane to pewnie jest obecnością na innych wątkach :tak:.
Ale mam cichutką nadzieję, że wątek mam z Krakowa ruszy już wkrótce pełną parą :tak:.

Aga.82 miło Cię poznać :-).
 
reklama
cześc
była któraś z was dzis na defiladzie II Korpusu ?? Majka zachwycona defiladą, pojazdami, moc wrażeń ;d usnęła potem na rękach i kimała na plantach :-)
 
Witajcie stare i nowe forumowiczki:-)

Gaga ja niestety nie byłam na defiladzie chcociaz w sumie to żałuje miałam dzisiaj dzień robót domowych koszenie trawnika sadzenie kwiatków itp ale jutro jest podobno piknik rodzinny ze zwierzątkami w Parku Jordana może się wybiera ,któraś z Was?

A no i opalanie dzisiaj było:laugh2:
 
kurcze nic nie słyszałam o tym pikniku, musze zerknąc na net, a obiecałam sobie że jutro spokojny dzionek:-)
 
Nie bylismy na ani na pikniku ani defiladzie nic nie wiedzialam:-(,
ale w sobote 24 jest na Placu Szczepanskim KOLOROWE EMOCJE start o 11 jak dobrze pamietam.
Wybiera sie jakas Kobietka?:-D
 
a co to te kolorowe emocje ?? my mamy zaplanowane na ten długi łikend zoo i może kino po raz pierwszy z Majutkiem, więc wrażeń mnóstwo jak na niepełna 3-latka
 
A my w końcu niegdzie nie poszlismy tylko rozbilismy namiot przed domem i zabawa byla przednia:-D a na długi weekend zmykamy do Warszawy dla odmiany:-)
 
reklama
Do góry