reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

sorki że może tak nie w porę piszę, ale zawsze to jakaś podpowiedź ;)


Kochane! Rozumiem, że jesteście zajęte, ale ja potrzebyję Was!!!!! Proszę o wskazówki co do dobrego gin z USG (do prowadzenia ciąży) w N. Hucie (w okolicach centrum a). Trafiłam do dra Skotnickiego. Niby OK, ale na USG wysyła mnie aż na Białoprądnicką odpłatnie. Proszę napiszcie kto się Wami opiekował podczas ciązy i gdzie rodziłyście. Jestem komp;etnie zielona w tych tematach w Krakowie....

Z prywatnych gabinetów i lekarzy mogę polecić dr Andrzeja Gacha, przyjmuje prywatnie na centrum E, trudno się do niego dostać, ale tam zrobisz wszystko usg, badania krwi i inne zabiegi na miejscu. Chodziłam do niego parę lat, ale jak zaszłam w ciąże i dowiedziałam się ze na wizytę musze czekać z ponad miesiąc to poszłam gdzie indziej...to moja pierwsza kruszynka i chciałam szybko wiedzieć co i jak. Gach jest też ordynatorem na położnictwie w żeromskim. Ostatecznie z polecenia koleżanki poszłam do dr. Grażyny Bogutyn, założyła mi karte i tak już zostałam u niej przez cała ciążę, przyjmuje na os. jagiellońskim 19/3 nad biedronką, prze fajna kobitka i wszystko wytłumaczy , przyjmuje w środy od 15-17, ale przeważnie jest wcześniej koło 14 już, ja tam jeżdżę na 13:30 i czekam w kolejce. Tam też w środy po mojej doktorce od 17:00 przyjmuje dr. Ryskala o której pisały poprzedniczki, też z tego co słyszałam fajna jest. Wizyta normalnie 60 zł, usg 40zł, ale w ciąży to mniej płaciłam bo usg po 30zł, nawet raz mi gratis zrobiła :)
A no i maja tam usg i to urządzenie do słuchania serdusia :)
 
reklama
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
Hej dziewczyny:tak: Ja z kolei jestem oczekującą mamą z Huty - okolice szpitala Rydygiera. Czekamy na naszą pierworodną Julkę. Planowo ma się pojawić pod koniec lipca:-) Pozdrawiamy bardzo serdecznie:-D
 
Hej ,
a my mieszkamy na Azorach. Moja Zosia ma doiero 3 miesiące wiec wypada na strasznego malucha przy Waszych pociechach :-). Pozdrawiam,
Kasica
 
Magdzik witam i gratuluję! Ja tez rodziłam w lipcu ale dwa lata temu. Fajny czas.

kkasiek, witam, śliczne imię ma Twoja córcia, gdyby moja tesciowa nie miała na imie Zosia to pewnie gdybym miała córke własnie tak dałabym jej na imie:))
 
WITAM KOBIETKI
Hej dziewczyny:tak: Ja z kolei jestem oczekującą mamą z Huty - okolice szpitala Rydygiera. Czekamy na naszą pierworodną Julkę. Planowo ma się pojawić pod koniec lipca:-) Pozdrawiamy bardzo serdecznie:-D
MADZIK TO MIESZKASZ W MOJEJ OKOLICY

Hej ,
a my mieszkamy na Azorach. Moja Zosia ma doiero 3 miesiące wiec wypada na strasznego malucha przy Waszych pociechach :-). Pozdrawiam,
Kasica
MALENSTWO TWOJE,ALE JAKIE TAKIE DZIECI SA SLODKIE
PRACUJE W TWOJEJ OKOLICY
 
Witam!! Mam pytanko (może średnio pasuje do tego wątku, ale). Może, któraś z was była w hurtowni na przeciwko hotelu forum/sofitel ?? Słyszałam, że coś tam takiego jest, ale nie potrafię tego umiejscowić w wyobraźni ;-). W internecie nie udało mi się znaleźć adresu (może przegapiłam), a szczerze mówiąc nie chcę się tam tłuc na darmo. No, a jeśli któraś z was tam była to czy faktycznie warto tam zaglądnąć??
 
reklama
Ja nie mieszkam w okolicy,a o hurtowni w tamtej okolicy to slyszałam,ale ojest z jakims artykolami papierniczymi,kolenaka polecala w niej kupowac balony na slub,duza ilosc i tanie,
A jesli chodzi o hurtownie z artykulami dla dzieci na wyprawke i takie tam to polecam
- na ul.Centralnej (HUTA) na poczatku ,mozna kupic ubranka,wozek,lozeczko itp
- na Krzywdy (okolice tandety) tanie wozki,sama tam kupowam oraz inny sprzed i cos ubranek
- na Kingi ( boczna od Limanowskiego ,od strony Wielickiej) to samo co w Hucie,bo ta sama firma.
CENY HUTROWE a jak na centralnej i kingi kupisz jednorazowo za powyzej 300 czy 400 jest rabat i karta klienta
 
Do góry