reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
A my wrocilismy ze spacerku,byliśmy także oblukać nowy polski salon.:-)Na jutro się już umówiłam na regulacje brwi:tak:.Odrazu sie spytałam o pasemka,bo trzeba po porodzie odnowić włoski.
Misia biedny Tymuś,to sie napłakał.Duzo zdróweczka dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Misia zdrówka życze!!
Anieczka gdzie ty do szwabów..?:)
Ewelcia jak idzie szukanie domu?? Ja dziś byłam oglądać chatke ale małe pokoje, wysoka cena więc lipa:/
A ja od września zapisuje sie na hiszpański podoba mi sie ten język i kraj piękny słoneczny, i w razie gdyby mnie naszło tam mieszkać to przynajmniej język będe znała:))
My z L dziś znowu w łóżku pół dnia , ostatnio nie gotuje(testujemy restauracje w Galway-mam taką książeczke że zniżkami na art festiwal:), nic dziś nie robie chce obejrzeć 2 części transformersów skoro mamy dziś iść do kina na 3 czesc w 3D:) I tak 2 dni off mijają i znów do pracy jutro:/

Lubiczanko proszę wstawiam kilka fotek z wakacji troche na naszym forum sie słoneczka pojawi:) Te lato to jakaś tragedia:/
IMG_1982.jpgIMG_1661.jpgIMG_1972.jpgIMG_1929.jpgIMG_1852.jpgIMG_1724.jpgIMG_1906.jpgIMG_1835.jpgIMG_1811.jpgIMG_1798.jpg
 
Misia-no póki co są...ale za słabe:(((
Kamcia-śliczne foteczki...kurczę zwab nimi troszkę tego hiszpańskiego słonka do nas(ponoć od piątku ma być"lepiej")
Staram się jak najwięcej chodzic,bo wtedy najlepiej czuję...trzymać mi tam kciuki,to może rzeczywiście się ruszy na całego:)))
 
Anineczko, Belgia:tak: I gdyby tylko nie ten ich dziwaczny jezyk, juz bysmy tam pewnie siedzieli. Pogoda normalna, do domu blisko w razie, jak mnie jakis dol zlapie:sorry2:

Julek mnie dzisiaj wykonczy:hmm: Ja nie wiem, co go opetalo. Czyzby kolejny zab:confused: Polozylam go spac, wiec mam chwile ciszy.
Do tego leb mnie boli i ogolnie jestem nastawiona do wszystkiego tak, ze lepiej nie mowic:dry:

Lubiczanko, trzymam kciuki. No chyba, ze poczekasz do 27.07. to bedziemy mialy dzieci w ten sam dzien urodzone :-D:-D
 
Ooo Belgia,to ja też podziękuję :-D
Byłam raz,na lotnisku w Charleroi i oni ani po niemiecku,ani po angielsku...tylko flamadzki....ciężko się było dogadac,oj ciężko. :szok:

Lubiczanko kciuki trzymamy :-):-)

Sandra wzięła chłopców na dwór to lecę syry wyciągnąc na kanapę :happy2:
 
reklama
Do góry