reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
A ja właśnie się dowiedziałam,że prawdopodobnie w szkole Radka będzie ospa:wściekła/y:Tzn.koleżanki syn chodzi do tej szkoły a jej młodszy syn właśnie dziś się rozchorował na ospę,z przedszkola przyniósł:sorry2:Raczej więc w szkole też epidemia wybuchnie:sorry:Radek jeszcze nie miał...A najgorsze,że ja nie miałam jeszcze nigdy żadnej choroby zakaźnej:no:No i się wystraszyłam nie na żarty.Już przeszperałam net w poszukiwaniu info na temat ospy w ciąży,na szczęście pisze,że najgorzej zarazić się do 20-tego tygodnia bo istnieje prawdopodobieństwo (niewielkie,wprawdzie,jakieś 2%,ale jednak),że dziecko ulegnie infekcji.Wirus może spowodować uszkodzenie oczu, kończyn,mózgu,pęcherza moczowego oraz jelit.:szok:
No ale po 20-tym tygodniu wirus jest nieszkodliwy dla dziecka:tak:Uff...Dzięki Ci Boże,że to już 25-ty tydzień:blink:
Ale jak mnie dopadnie to pewnie plackiem będę leżeć:-(Bo dorośli bardzo źle przechodzą ospę z dużą gorączką i okropną wysypką:sorry2:Już się boję:-(
 
poryczałam się jak to oglądałam, już rodziłam dwa razy a jednak za każdym razem jak oglądam poród płacze....to jest naprawdę cud :)....piękne i zastanawiam się jak ja urodzę dwójkę??????????
 
pisałam już na mamusiach z limerick ale napiszę jeszcze tutaj:tak: i się pochwalę wkońcu badaniami ..
wię c tak dzidzia o tydzień starsza niż na suwaczku , z wagą jest do przodu ma już 940 g no i potwierdzona już na 100% dziewczynka:tak:
wszystko prawidłowo , serduszko ma 141 uderzeń , wszystko ok..
lekarz powiedział ze pewnie urodzi sie duża jak poprzednia:-p
i życzył mi jeszcze chłopca:-D:-D:-D:-D
a mąż nadal twierdzi ze chłopak bedzie hihih

na usg mała pięknie się uśmiechała , no i skakała jak szlona .. hehe
oczywiście wszytsko ma na swoim miejscu...
i mamy piękny filmik... :-)
to kilka zdjęć:

Zobacz załącznik 323402Zobacz załącznik 323403Zobacz załącznik 323404Zobacz załącznik 323405Zobacz załącznik 323406Zobacz załącznik 323407Zobacz załącznik 323408Zobacz załącznik 323409


sorki ze tym rzem nie nadrobię , ale za dużo tego ..
od teraz będe juz na bieżąco więc nie będzie z tym problemu
 
Ostatnia edycja:
ViKamciaG piękne fotki:tak:Emma będzie?Faktycznie jakby się uśmiechała na pierwszym zdjęciu:tak:Usta te dolne też ma piękne:-D:-D
Ale najważniesze,że zdrowa dzidzia rośnie.Jeszcze raz gratuluję córeczki:tak:
tak ma być Emma chyba że coś się nam zmieni:-p
choć wątpie bo juz nawet nie sprawdzamy innych imion;-)

tak przeglądam na szybko wstecz.. i przed chwilą oglądałam zdjęcia Mateuszka..
też sśliczny :-)
tak tak , na tym pierwszym się właśnie uśmiecha .. ale na filmiku lepiej widac bo śmieje się mocniej , no ale za chwilę jest obrót i się rozmazuje:sorry: więc nie dało się zrobić zdjęcia

widze też że lubiczanka ma niezłą chatę

asienko R nie denerwuj się małej przejdzie

bęe tak na raty piisała chyba :-p

zaraz ten filmik obejrze :-)

o matko.. dobrze że mnie tak nie boało :szok: współczuję tej lasce polce.. ona rodzi a jej facet gdzieś pije.... masakra...

witam nowe mamuśki ...:-)

zdrówka dla wszystkich chorowitek
 
Ostatnia edycja:
Hey mamuśki!
Vikamciag, super zdjęcia, chcesz nazwac córecze Emma? przygotuj sie bo moja Emcia ma charakterek :-D

Tichonek, ja miałam identyczna sytuacje z ta ospa jak ty!! spanikowałam strasznie i pojechałam zaszczepić Eryka i nie zaraził sie, ja tez nie, obiecałam sobie ze jak urodze to sie zaszczepie, ale juz sama nie wiem, szczepionka tutaj to 80e i dzieco musi miec jedna dawke, a dorośli dwie

Ja właśnie zrobiłam gofry, bo miałam wielka ochotę :-) ostatnio mam jakies dziwne zachciani, np w sobote zrobiłam całą miche nachos :-D
 
reklama
Do góry