reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie!

Babcia z dzieckiem na spacerku wiec zagladam:happy:


ewelcia-wszystkiego najpiękniejszego Tobie w urodzinki!cmok xxx:happy:
Tichonek-ciesze sie z Toba z Matiego i fajnie ze babka na USG sie superowa trafila:tak:No i ta Margaritta...;-):happy:
Co do chusteczek-zawze w joyces sa pampers sensitive,w kartonie,9 opakowan.Cena roznie-przewaznie 10e, czasem 9e:tak:
lubiczanka-i Twoje D sliczne!Niech Wam zdrowo rosna!
kamcia-udanego pobytu w PL
didi-Tobie rowniez:tak:Ja tez didi poszukiwalam dzisiaj i se uswiadomilam ze Ona na zimowisku...Wiec moze Wy mi pomozecie,tzn. dziewczyny z Galway generalnie...

Ma ktos z Was moze nr do kolesia od miesa z Mervue,od ktorego didi zamawiala przed swietami?...Gdzies zapodzialam a potrzebuje na gwalt!Bede wdzieczna za namiary...:zawstydzona/y:
anineczko-juz teraz wiesz jak egzamin wyglada i na co zwrocic uwage,wiec za 2gim podejsciem na pewno zdasz!3mam kciuki!

To chyba tyle,wiecej nie pamietam:zawstydzona/y::sorry:
Leze sie pokrzatac i tradycyjnie milego dnia i weekendu gdybym nie zajrzala...:tak:
 
reklama
Tichonek-układ stoi:)))W super value za 5e są(w pn jeszcze)4op chusteczek pampersa :))))
A jak wejdziesz na sklep to 6 paczek za 7 euro :eek:;-)

Hejoo lasencje :-):-):-) dobry humorek mam Daisy zajęła leżaczek Zuzy i sobie ta, chrapie ja czekam aż mała padnie na drzemkę co by na mopie polatać ale ta coś nie zamierza i znowu zaśnie po 12 i będę musiałą ją budzić jak po W będę jechać wrr :confused2:
Lubiczanko śliczny/a mały/a D :-):-):-)
Ewelcia sto lat sto lat niech żyje żyje nam nieeeeeeeeeech żyyyyyyjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaammmmm :-D:-D:-D:-D
 
Dziekuje slicznie za zyczenia urodzinowe....Tichonku ach Ty szpiegu(zart);-):-D:-D:-D
W tesco ostatnio byly chusteczki Pampers za 6sztuk 5e...ja kupilam 4opakowania;-)...w sumie w niedziele 2-ostatnie wzielma i we wtorek dwa ostatnie-ludziska sie rzucily i o!
A co do Pampkow ja zawsze pampersy kupuje i zawsze w promocji...nakupie tego jak glupia ale mam na jakis czas;-)
Huggisow nie lubie..obcieraja po bokach..zawsze Szym ma czerwone miejsca od huggisow i nie sa tak chlonne jak Pampersy.
Znow planuje mlodego uczyc na nocnik...hmmm..ciekawe czy znow bedzie tak jak wczesniej tzn..pare dni ladnie a pozniej klapa.
Zobaczymy..poki co lata w Pampku:((((

A mnie sie zachcialo golabkow i juz prawie gotowe:)
i jak tu diete trzymac,a zaznaczam ze w ciazy nie jestesm:laugh2:.....smaki mam jakies dziwne..:zawstydzona/y:

Lubiczanko twoje kolejde D sliczne:)az sie lezka w oku kreci i ma sie chec na drugie bobo:-p;-)
 
Ostatnia edycja:
hello!
lubiczanko urocza kruszynka!:tak:
ewelcia spełnienia najskrytszych marzeń! i pociechy z synka:-)
mu byliśmy dziś na spotkaniu w city council dotyczącym domu socjalnego złożyliśmy wniosek z kupą papierów :sorry: i Pani nam powiedziała , że do 7 latek mozemy czekać :szok:
 
Co do chusteczek-zawze w joyces sa pampers sensitive,w kartonie,9 opakowan.Cena roznie-przewaznie 10e, czasem 9e

A co to za sklep bo nie kojarzę?:eek:

Dziekuje slicznie za zyczenia urodzinowe....Tichonku ach Ty szpiegu(zart);-):-D:-D:-D
Ma się te zdolności:-D:-D:-DAle Ty młodziutka jesteś:rolleyes:Kiedy ja taka byłam?:sorry:...Jeszcze Radek w planach nie był:sorry:Ba,nawet P nie znałam:-DA tu się człek tak posunął i drugie dziecko będzie rodził:szok:
A o promocjach mi tu piszcie,jak tylko będą:tak:
Margaritta a Ty jesteś często w Tesco (bo ja średnio ze 3 razy w roku:sorry:)to jak będą pampki czy chusteczki w promocji daj mi znac:tak:
A i jeszcze...wiem,że już był ten temat na forum ale dawno i jeszcze sie wtedy tak nie interesowałam:sorry:O proszek i płyn do ubranek maluszków mi chodzi.Płyn to w sumie raczej wiem,ale proszek?
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-to jest taki hmmm...supermarket jak super value.Pelna nazwa Joyces 365.Zapewne widzialas gdzies tylko nie zwrocilas uwagi.Nie wiem czy maja stronke,coby Ci przyblizyc...Znalazlam na wikipedii,moze chociaz logo cos Ci powie;-)Joyces 365 - Wikipedia, the free encyclopedia.
Co do proszku: nadaje sie wszelki bio,ja uzywam fairy do dzis-uwielbiam ten zapach:tak:Plynu do plukania nie uzywam:no:
 
Madbebe-przykro mi,ale jesli o mięcho chodzi nioe pomogę:(
Pauletta-a no widzisz...ale ja hugissowych chustek uzywam,więc nigdy sie za pampersowymi nie rozgladałam,ale w pn akurat znajomym kupowałam:)
Ewelcia-no ćwierćwiecze stuknęło;)i powiem Ci,że od tego USG to i nam sie zapragneło:)))
Tichonek-ja pierwsze prania tylko robiłam w proszku dla dzieci(nie pamiętam nazwy,ale białe opakowanie z dzidzia na obrazku),a potem normalnie w takim jak nasz,tylko dłuzej ciut płyn kupowałam sensitive:)I nigdy zadne z moich dzieci nie miało zadnych uczuleń ani nic(i o pampy też chodzi;))
 
Madbebe słowo honoru,że pierwszy raz w życiu widzę ten sklep:eek:
Lubiczanko,ja z Radka ciuszkami dokładnie tak samo robiłam:tak:Tylko raz kupiłam proszek dla dzieciaków a potem jak go już spożytkowałam to w Vizirze prałam (uwielbiam ten zapach,ale tu go nie uświadczyłam:confused2:)i tylko chyba Silan Sensitive dolewałam:tak:
Właśnie o te pierwsze pranie mi najbardziej chodzi:tak:
Czyli Bio proszki dla maluszków?
 
dzien dobry piatkowo!
witam sie i pytam, czy są moze na watku jakies mamy, ktore pracuja na full time (mąż oczywiscie tez) i mają wiecej niz 1 dziecko?
chcialabym wiedziec, jak sobie radzicie? mysle o drugim bobasku, ale boje sie, ze nie damy sobie rady, oboje praca na full time i dwoje dzieci...
z gory dziekuje za odpowiedz!
pozdrawiam i zycze milego weekendu!
 
reklama
Hey mamuski! :-)
Ewelcia, stol latek i spełnienia marzen
0311-PLKWIA4.jpg


ps masz urodzinki w ten sam dzien co mój tatus :-)
Madbebe, spróbuje znalesc numer do Mariusza, jak nie znajde, to jutro go zapytam osobiscie bo będe tam
edit: mam takie cos, ale nie jestem pewna czy to jesgo numer
http://www.galway.pl/firmy/kategorie?sobi2Task=sobi2Details&catid=32&sobi2Id=59
Lubiczanko, sliczna dzidzia!!!!!!!!!!
Pauletta, prosze oto przepis na bułeczki maślane :-)
mail
 
Ostatnia edycja:
Do góry