reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

nie no fakt....dekoder kosztowal nas 350 euro...ale.. jest juz w HD,.mamy mozliwosc podlaczenie dysku sata do nagrywania( co akurat na razie nas nie urzadza,bo i tak nie mamy tyle czasu na ogladanie)...no i jest to nasz dekoder...poza tym musi byc do niego wgrany specjalny program.ktory umozliwia wlasnie odbieranie wszystkich tych kanalow bez jakiejkolwiek karty...generalnie koszt zwraca sie ,bo gdybym miala zaplacic za wszystkie te programy ,ktore mam to mimo wszystko z perspektywy czasu wyszloby drozej:)

mamy tez te telewizje na karte( mamy 2 takie dekodery z kartami i dodatkowo ten dreambox)...w sumie tanio wychodzi bo teraz oplacenie tej karty na 24 miesiace kosztuje 240 zl...ale ograniczony program niestety.....z programow dla dzieci tylko disney channel....dekoder tani byl bo cos kolo 200 zl kosztowal:)ale rewelacji nie ma.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, ja tylko tak krótko żeby znów o reklamę nie było podejrzenia.Zapraszam wszystkie mamy z Galway ,organizujemy Małe Przedszkole zajecia po kilka godzin dziennie moga byc wybrane godziny i dni ,mówimy jednocześnie w dwóch językach i mamy w planach fajne zabawy plastyczne i muzyczne zapraszam KLUB MAM

Mamusie nie musicie zabierać swoich pociech do takich niewrażliwych instytucji jak "socjal" przyprowadźcie je do nas ,my się będziemy dobrze bawić a wy wszystko spokojnie załatwicie.
 
hejka

zaraz mykam z mlodym do szkoly

Andziulina...nisko osadzone lozysko czy przodujace to nie wyrok...ono ma jeszcze czas i tak jak lekarz powiedzial podniesie sie dziecko rosnie a ono z nim wiec jeszcze duzo czasu ...a latac to moze napewno bo ciaza zdrowa i reszta ok... wiec nie ma strachu...a jak lozysko niezmieni pozycji tak jak pisalas bedzie miala cc

lece do skoly

milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana, kolejnay zimny dzień , może by tak troche śniegu spadło to bym sanki użyła:)
Dziś nie mam żadnych planów może ktoś chętny na kawke??:)
 
Kamcia-wpadaj,będę piekła-jagodzianki:)))))
Ewelcia-nie będę wklejać-w niedzielę osobiście zobaczysz;)
Pauletta-babka ze stali z Ciebie...ja nawet mega banalnych dreszczowców nie mogę sama oglądać:/Ale z kimś uwielbiam-wszelkiego rodzaju horrory,dreszczowce,thrillery(byleby nie o mega pająkach czy innych sf:( )
 
Bry:-)
Nawtykałam się śniadania i ruszyć mi się nie chce:sorry:
U nas biało za sprawą szronu i lekki mrozik,tak jak lubię:tak:Śniegiem też bym nie pogardziła,ale tak bez przesady:happy:
Mnie przeziębienie pomału odpuszcza,ale jeszcze trochę kaszlę i smarczę:confused2:Wczoraj cały dzień dałam radę bez kropli do nosa więc ma się chyba ku lepszemu:tak:
Misia Ty masz piękny brzuszek ciążowy bo jesteś szczuplutka,wiec się taaaki duży wydaje:tak:Ja zaczynałam ciążę już z brzuchem więc teraz jest taki a nie inny,aczkolwiek przytyłam do tej pory 5 kilo:sorry:Myślę,że to i tak nieźle,tym bardziej po obiadkach i słodkościach teściowej:-D
ViKamciaG Ty byś się nadawała do progrmu "Ciąża z zaskoczenia":-DTyle,że Ty o niej wiesz,ale jakbyś nie wiedziała,nikt ani Ty sama byś się o ciążę nie podejrzewała:-DKiedyś w tym programie pewna pani doktor mówiła,że są kobiety,które ciążę "chowają" w miednicy i brzucha nie mają,Ty zdaje się jesteś tego najlepszym przykładem:tak:
U Radka w szkole ponoć w zeszłym tygodniu zapalenie spojówek panowało i ostrzegali,żeby obserwować dzieciaki czy coś się nie dzieje:sorry:Radek podatny na takie rzeczy,mocniej wiatr zawieje a on już zapłakany:eek:Mam nadzieję,że nas nie dopadnie:sorry:A w ogóle to nawet nie wiedziałam,że to zaraźliwe:sorry:
Idę te klopy wreszcie pomyć bo o pomstę do nieba wołają:sorry:
...Ależ mam piękne suwaczki:-p:-D:-D:-DA jak ten czas zapieprza!:szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tichonek-faktycznie piękne:)Zanim doszlam do Twojego komentarza na ich temat pomyslałam sobie,ze zaraz zrobię ichniejsze oględziny...a na brzuch nie narzekaj,bo naprawdę śliczny...Misi również-strasznie Wam zazdroszczę,że Wam ciążaw brzuch"idzie"-ja to nabieram masy wszędzie-i kto to potem ma zrzucać???
U nas mrozisko na całego-w drodze do sklepu jezdziłam po asfalcie jak na łyzwach-masakra:(a wejść pod górkę z wózkiem z zakupami????To był mój dzisiejszy wyczyn;)
Kamcia-kuś,kus(kusze;)))
 
Do góry