reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

tu na forum to atmosfera świąteczna chyba nie taka świąteczna:rolleyes2:sie porobiło...

anineczko nie wiem jak to jest bo ja się z takim czymś jeszcze nie spotkałam i jestem krócej moderatorem..
no i czy nie powinno być tak że wiadomości z wulgaryzmami powinny byc kasowane w razie w do wglądu adminów?? a nie edytowane??
bo teraz nie ma jej posta i nie ma jak np udowodnić że tam był wulgaryzm...


wogóle to najlepiej jakiś wątek off topowy założyć "nawrzucajmy sobie";-)


taki wątek by się przydał,bo zaraz pojadę po fajki i zjaram całą pakę.
W zasadzie odpiszę Ci na pw :tak:

Polecam każdemy włączyc ignora na osobę z którą nie chce się gadac,dobra rzecz :tak:
 
reklama
Hejka
poszlam wczoraj spac po 22 a dzisiaj to juz myslalam ze nie nadrobie zaleglosci, tyle naskrobalyscie. Ale udalo sie wreszcie.
Kasiuleczka to nie zaciekawie masz z ta woda:baffled:, dobrze ze wczoraj pranie zrobilas:tak: ale brak wody to udreka.

Wszystkim chorowitkom malym i duzym duzo zdrowka
images

U mnie pogoda piekna, sniezek co jakis czas lekko sypie, sloneczko swieci, dzieciaki sasiadow sniegiem sie bawia. Wyszlabym na spacer ale slizgam sie na moich butach i nie chcialabym upasc.
Tichonek postaram sie byc w BG a znajdzie sie jakies zajecie dla mojego P bo on mnie przywiezie, a na ktora godzine przyjazdzacie,

Zabieram sie od dzisiaj za szykowania rzeczy do torby dla dzidziusia do szpitala:-):-). Pranie, prasowanie, poprosze meza zeby obrazki poprzybijal nad lozeczko:-) i musze jeszcze szlafrok kupic bo w domu mam tylko taki bardzo gruby:baffled:, a sasiadka ostatnio rodzila i mowila ze bylo tak goraco ze jej plastry przy wenflonie spadaly:szok:.

Kurcze, zaczynam pietra miec, ale trzymam sie. Bedzie dobrze.
Pozdrawiam wszystkie mamuski.
 
Ostatnia edycja:
Asienko ja jak rodziłam pod koniec listopada to byłam załamana nocką:baffled:

chyba mieli czasówkę ustawoioną;-)hehe
raz się budziłam spocona i mi było gorąco a za chwilę temp spadała i pod tym ich marnym kocykiem marzłam:baffled:
i znów powtórka z rozrywki:baffled:

ja to jak tylko się dowiem co to siedzi u mnie to od razu pranie prasowanie , ciuyszki do półki ,... i będa czekać:-D
 
AsienkoM ale my wszystkie z mężami przybędziemy więc się nie martw o swego:-D
Z godziną to jeszcze nie wiem jak będzie bo Mikołaj od 14-tej ale od 12-tej bedzie Christmas market:tak:Zobacze jak apogoda będzie i może około 13-13:30 byśmy przyjechali:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Tichonek To spoko, a bylas juz tam wczesniej, jak tak to jak tam jest??
ViKamciaG my wszystkie ubranka mamy w kolorze neutralnym tzn, bialy bez i zolty, bo nasza dzidzia nie chciala pokazac a i juz nawet nie zamierzam sie pytac, juz niedlugo sie dowiemy. A ubranka to mialabym juz dawno porane, poprasowane i w polce poukladane ale przez ta awarie to nie moglam tego zrobic bo to bylaby nadaremna robota, bo w pokoju smierdzialo woda i plesnia, to zaraz ubranka by tym przeszly i od nowa pierz.

Dziewczyny a pralyscie osonki na barierki do lozeczka i kolderke??
 
Ostatnia edycja:
asienka my sporo, ale mamy też różowe po Vi...
wiadomo nie idzie sie oprzec:-D ale staraliśmy się większość tych małych kupować właśnie różnycjh z myślą o kolejnym dzidziusiu:tak:więc jak będzie chłopiec to rózowe w odstawkę a reszta do szafek :tak: no i oczywiście dokupi się to czego brakuje;-)

 
Nieznajomość regulaminu nie zwalnie z jego przestrzegania...

i tam dodaj sobie vice versa, ktore napisalas bo juz sie nie moglas powtrzymac. to wobec tego co to jest jak nie uszczypliwa uwaga lub dosrywa???Moglas mi na priva napisac co myslisz a nie takie podteksty pod kazdego wiadomoscia. Juz do mnie nie pisz.

Anineczko tak najlepiej teraz wlaczyc ignora. Najpierw mi cos ZARZUCIC, NASTRASZYC a potem przelazczyc mnie na ignora i to bezpodstawnie bo ja nie uzywalam zadnych wulgaryzmow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I TO JEST OSZCZERSTWO. wiec teraz nie podkulaj ogona tylko prosze tutaj wkleic kopie mojego postu, kt wykasowalas, zeby kazdy mogl go zobaczyc.
a i zmienilas regulamin. dopisalas punkt 6(.anineczko a propo regulaminu wewnetrznego to sama dobrze wiesz ze dzisiaj o 11..46 edytowalas regulamin tylko po to zeby dpoisac punkt 6 i zeby zarzucic mi ze nie przestrzegam regulaminu bo dziwne po co wchodzilas tam i edytowalas posta napisanego jakis czas temu) dobrze, ze sa jeszcze ludzie na tym forum, ktorzy pomagaja mi w obronie.Czy moderator moze wlaczyc ignora???Chyba ktos musi obserwowac sytuacje, zeby ja SPRAWIEDLIWIE ocenic.
 
AsienkoM byłam,byłam kilka razy:tak:Z tym,że wiosną i latem:tak:To jest taki jakby park,są rośliny z różnych stron świata,ogród różany,wiewiórki podchodzą do ręki,rzeczka,mostek,ławeczki:happy:Nie płaci się za wstęp,są też ogromne szklarnie z roślinnością tropikalną,kaktusami,w których jest strasznie parno:blink:Prócz tego jest kawiarnia,można się coś ciepłego napić i zjeść:tak:
kasiun Ty możesz do nas pisać odwalcie się Wy ode mnie to ja mogę vice versa.Tu Ci muszę rację przyznać-nie mogłam się powstrzymać,z tym,że ja to choć kulturalnie zrobiłam,w przeciwieństwie do Ciebie.A o regulaminie napisać mogłam do każdego,czy tam pisze "kasiun"itd.?Nie widzę!A pisać do Ciebie przestanę,owszem i nie dlatego,że Ty tak chcesz ale dlatego,że nie mam ochoty na dalszą konwersację z Twą osobą:sorry2:Włączam ignorowanie Ciebie ponieważ się śmiać już nie mogę bo mi się zajady porobią:blink:

 
Ostatnia edycja:
reklama
witam Laseczki:)
wszystkim chorowitkom - dużo zdrówka;)
Kasiuleczka - jak będziesz potrzebowała wody (czyt. kąpiel, pranie itp) to wal do mnie śmiało:) drzwi otwarte
Vikamcia - mam nadzieję, że ci przejdzie... a o lekarzach to się nie wypowiadam... bo po moich ostatnich przejściach.... wrrrr...
reszty komentować nie będę:p
a u nas już o niebo lepiej - mały przespał prawie całą noc u siebie, i co najważniejsze nie budził się z krzykiem:) o 6 przywędrował do nas i jeszcze pospaliśmy w trójkę do 8:)
apetyt wrócił:) no i humor - broi od samego rana - już mi brakuje 3 klawiszy w komputerze... ale wolę tego mojego urwiska niż śnięte dziecko na kanapie...
 
Do góry