reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek ja po tej stronie co spar i szkola a Ty?
To dopiero pierwsze tygodnie ciazy sama wiesz,maluszek zabiera cala Twoja energie jak narazie :).
Ja po tej drugiej:tak:A Ty przypadkiem nie poznałaś się kiedyś na placu zabaw z Karoliną i Edytą?Bo Edyta mówiła mi jakiś czas temu,że poznała Polkę z synkiem:tak:...Chyba,że to nie o Ciebie chodziło:zawstydzona/y:Tak mi się jakoś skojarzyło:sorry2:

 
reklama
Dzien dobry
Kochane na początek ze strachem w oczach pisze ze u nas na mazowieckim pod pilica był wypadek poważny bus zderzył się z ciężarówka i zgineło 18 osób więcej niż w niemczech boze co się dzieje z tymi kierowcami matko normalnie aż mi zimno:wściekła/y::angry::angry: po mału zacznę się nastawiać na samoloty boja z tych bojących się latać.
A tak na marginesie to zaczelam już pakowanko na powrót. Ciekawe jak dziewczynki tichonek i dyta wyglądają czy już się zaokrągliły brzusie.
Witam również nowe foremki doniko czy my się nie znamy??? czy Ty nie masz synka nicolasa????
 
Hej dziewczyny.
Chcialam sie przywitac,jestem tutaj od wczoraj :).Jestem mama 2 letniego chlopca.Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki.

Witamy, będzie nas więcej na spotkanka, nie Tichonku???:-D:-D:-D


Pauletta to pewnie siie nie pojawi skoro świeto maja to juz sobie wyobrazam ich dzisiejsze szalensta, dzis P nie ma szans uciec :-D:-D:-D
Wszystkiego Naj!!
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
:) ja to juz bym chciala poznac moja mala ;) jakos nie moge sie na nia doczekac :))

Witamy:-), już niedługo będziesz tulić malutką, ale fajnie

A my sobie poleniuchowałyśmy w łóżku z Andzią, bo się po 7 obudziła, ale nie wstawałyśmy aż do 9.

Miłego dzionka
 
Kochana za tydz bedziemy, nie odzywałam sie bo jak wiesz nie ma nas od miesiaca a jak bylismy to ciągle się mijaliśmy bo ciągle gdzieś w drodze byłaś. Odpoczelismy i mam nadzieje ze na dluzej nam starczy a jak wy Ty już wróciłaś??
 
dziendobry wszystkim

u mnie sliczne slonce swieci oby pogoda sie utrzymala jak najdluzej

witam nowe mamusie na forum
fajnie ze jest nas coraz wiecej

pauletta spoznione ale najszczersze zyzonka wielu wielu lat w szczesciu i milosci z okazji rocznicy..... czy maz to przezyl??:rofl2:

milego dzionka wszystkim
 
reklama
Do góry