reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witajcie!!!

Ja ostatnio całe dnie zajęta, między dziećmi, praniem, sprzątaniem, gotowaniem, prasowaniem.
Odrabiam zaległości chorobowe.
Poza tym moja super kuzynka w sobotę się wyprowadziła.
Jestem mega szczęśliwa.
Mam tylko nadzieję, że właściciele opuszczą nam czynsz od nowego roku,
bo nie mam ochoty na przeprowadzkę z 3 małych dzieci.

A to trochę nas:
348slu9.jpg
kbpykw.jpg

149qy2t.jpg
2ltjyw7.jpg

v6pz5h.jpg
vpwbv7.jpg

3463sc1.jpg
30wnq5j.jpg

o5rqxd.jpg
34fb0d3.jpg

34xf23a.jpg
os7vvt.jpg

i3c2ug.jpg
t6s1np.jpg

2wnbdq9.jpg
11rptm9.jpg

10pzzol.jpg
n6q3ib.jpg

j7yfjr.jpg
 
reklama
Witam
Kasiun-jak Cię kopnę.....Co jak zwykle mnie omińcie???Patrzajta ja,no!!!nie dołuj się-pogoda dopisuje to i nastrój powinien sprzyjać:)
Aga-Natalia-śliczne zdjęcia:)
Ruda-witamy u nas:))))))))))
Monidan-zapraszam na obiad-na niadanko i kolację rónież:)
Marta-jak tam woda?
Pauletta-dawaj faty!Wszystkiego najsłodszego dla Was!
ech...miłego dnia
 
hej

biola gratulacje

lubiczanka woda naprawiona:-)i buziak dla mojego słodziaka!!!jeszcze tylko miesiączek został i będzie roczniak!!jak ten czas leci

witam nowe mamy:-)
 
jejku aga-_natallia te twoje dzieci sa przesliczne a zdjecia naprawde super:):):)
dziewczyny dzieki b za slowa otuchy mam nadzieje ze tak bedzie jak mowicie ale ja jestem z takich co bedzie sie przejmowac do konca a poza tym wczoraj wieczorem tak mnie brzych bolal ze ryczec mi sie chcialo i troche sie przestarszylam bo sama bylam z kacprem bo R w pracy,wzielam nospe i troche przeszlo wiec usnelam, dzies jak narazie jest ok:)
 
Witam sie w dzisiejszy chlodny poranek. Na dworze mgla, zimno, ale i tak musze przewietrzyc, bo cale okna mam zaparowane. Wczoraj dzien Nam zlecial calkiem przyjemnie, a dzis zadnych perpektyw, zadnych planow, masakra...co tu z soba robic!Spacer odpada, bo w taka pogode nie lubie chodzic.

Aga Natalia jestem zaczarowana Twoimi zdjeciami, sa przepiekne. Sesja bardzo udana, stroje dzieci cudne. Jestescie fajna rodzinka, coreczka jak ksiezniczka, a blizniaczki takie rozkoszne :-)
 
Dzien dobry :)

Larcia ja tez zmagalam sie z zaparowanymi oknami na poprzednim mieszkaniu (do tego straszna wilgoc) przez cala zime.Okna byly doslownie mokre,codziennie rano musialam wycierac.Znajoma ktora mieszkala po przeciwnej stronie pytala dlaczego myje okna codziennie? :D

Aga-Natalia zdjecia sa przesliczne,dzieci masz cudowne :)

Milego dnia wszystkim.
 
Bry:-)
Dziwny dzień za oknem ale co tam,życie jest piękne:-)
Radek do szkoły odstawiony,zaraz coś wciągnę bo już Fasol(ka) się domagam amu i biorę się za obiadzio:tak:Po szkole od razu na basen z synem więc czas nagli:blink:
Andzulina a tak sobie skaczę z kolorkami bo mi wesoło:tak:

Aga_Natalia cudne foteczki,sama słodycz.Piękną tworzycie rodzinkę:tak:
Lubiczanko buziaki dla 11-to mięsięczniaka:-)
Aga_Irlandia za trzy dni wielki dzień:-)Coś czuję,że tym razem będzie bez pudła:-)
Tichonek nie uwierzysz jak Ci powiem,ze z Holywell,gdzies tam znalazlam wczesniej,ze Ty tez mieszkasz na Holywell,moze ktoregos dnia umowimy sie na kawke :)
A wiesz,że tak pomyślałam,że pewnie jeszcze z Holywell...jakieś trzecie oko się we mnie odezwało:-D...Na którym mieszkasz,tzn.po której stronie?Tu gdzie Spar,szkoła czy za przejściem ze światłami,po drugiej stronie?
Z kawką u mnie to raczej kiepsko bo nie pijam od paru tygodni ale mogę herbatkę:tak:
Wiecie co ja ostatnio taka rozlazła jestem,że aż wstyd:zawstydzona/y:Zrobię wszystko w domu co trzeba,ugotuję i takie tam,ale idzie mi to jak krew z nosa a jak już siądę na zad (powinno być ZAD:-D)to nie chce mi się podnieść:zawstydzona/y:Choć i tak przyznać muszę,że mam więcej wigoru niż w pierwszej ciąży:tak:
 
Ostatnia edycja:
tICHONEK-W PIERWSZYM TRYMESTRZE TO JANAJBARDZIEJ NORMALNE,ŻE JESTEŚ OSPAŁA I NIC cI SIĘ NIE CHCE...jESTEŚ DZIELNA...ja znów muszę powtórzyć-w ciąży nie jestem a ostatnio tyż mi się nic nie chce:/
Dziewczynki(Marta,Tichonek)-tożto ja sama nie zauważyłam,że dziśjuż 11miechów minęło...Kiedy?Co?Jak?A na roczek postanowiłam zrobić synkowi niespodziankę i zakupiłam bilecik dla jego chrzestnej(która niestety nie chciała przylatywać sama-tzn.bez rodzinki,a z całą drogo-postawiłam jąpod murem i będzie)
 
reklama
siemano

Witam NOWE MAMUSIE :)

Aga_Natalia... foteczki przesliczne a dzieciaczki cudowne...
Larcia... dzie dopiero sie zaczyna a Ty ze spacer odpada..hihi...wczoraj tez bylo tak samo rao a jaki piekny dzien mielismy.... wiec dzisiaj bedzie tak samo ..podobno do konca tygodnia ma byc tak ladnie..

Biola...Gratulacje fasolki.. i nie panikuj..nie stresuj sie..bo to nie jest dobrze ..a zobaczysz ze bedzie wszystko ok.brzuch musi bolec bo wszystko sie rozciaga wiec ok... jak boli bierz nospe i odpoczywaj.. :)

a my wczoraj z Martuśka zrobilismy sobie piknic w Oranmore. w tym samym miejscu gdzie bylo spotkanko i grillowanko i dzien milo zlecial
 
Do góry