reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanka ja z okolic Dublina z Swords,jestem tu juz prawie 5 lat,mam synka ma 2 latka :)
No,nie wierzę ktoś ze Swords:szok::szok:
Witaj:tak:


Witam :))

jakos tak przegrzebujac forum w koncu trafilam na ten temat ;) i chcialam jakos do was dolaczyc ;) na imie mam Aneta i jestem z Dublina ;)
I Ciebie również witam:tak:

Pauletta
wszystkiego najseksowniejszego,najbardziej miłosnego i bawełnianego z okazji rocznicy ślubu:-)

690.jpg
 
reklama
ja też się melduję ;-) w Galway dzisiaj piękne słońce było (22 st C), więc wszystkie korzystałyśmy z tego na maxa - stąd ta cisza z naszej strony :-p
Pauletta - wszystkiego naj naj naj :-)
Kamcia, Margarittka - szalejcie dziewczęta ile się da :-p
Tichonku - a u ciebie widzę ciągłe zmiany kolorków - humorek dopisuje - tak trzymać :tak:
Moniadan - ja z chęcią zaprosiłabym cię z rodzinką na obiadek, ale A w PL się urlopuje, więc mam offa od obiadów :-p
Biola - gratulacje zafasolkowania - widziałam zdjęcia z Teneryfy - i nie ma co się dziwić, że owocnie zaszaleliście
Rudaaaa, Doniko - ja również witam
 
Ciao!!

Ja tez witam! I nowe Mamy tez!!!
No dzis to my wiosne mielismy!!! Och...jaka pogoda!! Alus coprawda glupio spal bo az do 15 i troche dnia ucieklo ale potem pojechalismy do miasta....rodzinnie przechadzalismy sie po Schop Street...hehe. Kupilam Alowi kostium na Hallowen- Kosciotrupka za bagatela 2 e. ! No i bylo super!
Ja z obiadami mam ciezko bo mi nie wchodza. Dzis jadlam mega POznanskie danie czyli ziemniaki z gzika! hehe...uwielbiam....tylko tak jade czosnkiem i cebula ze hej!
 
Hejoo :-) ja tak na szybciutko P usypia Wiktorka to mam chwilkę ;-) dzisiaj wery bizi dej ufff rano z P pojechaliśmy do Galway do taxu i zaliczyłam penisa bo mała zaczyna ze wszystkiego wyrastać :sorry2: ;-) później odwiozłam P do pracy zgarnęłam sąsiadkę na kawkę i jabłecznik no i ani się obejrzałam i W do przedszkola musiałam odprowadzić :tak: i do sklepu w poszukiwaniu barwnika spożywczego....ale że pogoda tak cudna była na moim wózkowym termometrze w cieniu 20 stopni :szok: słoneczko prażyło tak że hej :-):-):-) no to dwie godzinki łaziłam po parku ze śpiąca młodą :-) wróciłam do domku nakarmiłam Zuzkę w samochód po Wiktorka i po P do pracy no i jak wróciliśmy zakopałam się w kuchni piec tort :-):-) jutro pokaże Wam moje arcydzieło bo P gdzieś aparat zakopał :sorry2: zaraz rozpali w kominku ja jeszcze w planach przygotować camemberty w panierce i z sosem żurawinowym mniam ;-) no i jazda bez trzymanki :-D:-D:-D
Witam nowe mamusie rudaa doniko heloł :-)
madbebe dzięki za imprezkę super że mała szczęśliwa o to przecież chodziło :-)
coś jeszcze chciałam hmmm:sorry2: miało być któtko :-D:-D dobra zmykam P sie przyczłapał ;-):-)
Drozdusia cmok cmok :-)
 
Witam Mamusie,

Witam nowe mamusie i Biola gratuluje fasolki. Mam nadzieje, ze to tylko takie bole ciazowe i nic powaznego. Zycze zdrowka i powodzenia.
Ruda i Donio witam Was na forum.
Madbebe czytalam, ze kupilas coreczce kuchnie. Mozesz napisac jaka?Ja wlasnie czegos takiego szukam mojej Malej, ale nie wiem na ktora sie zdecydowac. Dzieki z gory za odpowiedz.
Pauletta zycze czadowo-romantycznego wieczorku, juz nie wpominam o nocy i oby kazdy rok Waszego malzenstwa byl lepszy od poprzedniego.
Poza tym czy macie u Was w Tuam jakis ciekawy plac zabaw taki dla Molly?Bo wiesz niektore sa typowo dla starszych dzieci??Jesli tak to moglabys mi napisac gdzie i moze gdybys chciala jeden dzien moglybysmy sie spotkac skoro juz nie chcesz do mnie sie w koncu wybrac ;)
Margaritta milego wypoczynku i sloneczka. Napisz gdzie jestes i jak tam jest jak mozesz :)
Kamcia i co podoba Ci sie Alicante??Byliscie na zamku????Zycze super pogody i fajnych [przezyc/.

U mnie dzien mija z rodzinko ok. Szczegolnie fajnie, ze ladna pogoda sie zrobila. Chyba jutro planuje wyjazd do Cong na mily spacerek, bo ostatnio tutaj chodzilismy sobie tutaj nad naszym jeziorkiem i przyznam sie szczerze, ze moj brzdac mnie zadziwia. Chodzi duzo i chce. Przeszla tyle, ze wszyscy bylismy w ciezkim szoku.
Ja dzisiaj ze szkoly wrocilam w lepszym nastroju niz mialam przez caly dzien. Dobrze, ze hiszpanski tak nastroj poprawia. A dzien mialam dolujacy i chodzilam jak osa caly czas. A to normalne bynajmniej u mnie, ze raz do roku mam dola, nie wiem jak inne kobietki a ten jakos w szczegolnosci mnie dobil!!!!!!!!!!!no nic nie marudze. kto bedzie to chcial czytac??????????omincie mnie jak zawsze ;)
 
Hejka
Biola - gratulacje! Nie zamartwiaj się..bo dzidzia to czuje..a zobaczysz, że lekarz rozmyje Twoje złe myśli :tak:
Doniko, Ruda - witajcie :-)
Pauletta - miłości, miłości i jeszcze raz miłości :rofl2:
Moniadan - nie zazdroszczę..wpadaj do mnie na obiad a ja do Ciebie w środe bo prądu nie będzie cały dzień :angry:
Hejoo :-) ja tak na szybciutko P usypia Wiktorka to mam chwilkę ;-) dzisiaj wery bizi dej ufff rano z P pojechaliśmy do Galway do taxu i zaliczyłam penisa (...) ja jeszcze w planach przygotować camemberty w panierce i z sosem żurawinowym mniam(...)
I jeszcze raz do Pauletty:
Gorąca kobieto - Ty już z rana penisa zaliczyłaś ;-) heh :-D:-D:-D
A powiedz mi gdzie dostałaś sos żurawinowy? Bo ja też uwielbiam te serki..w PL od razu do opakowania dołączali a tu nie..więc jem z dżemem truskawkowym :-D
Kasiun - co to za dołki? Taka ładna pogoda..:-) Ja z Twoich mega postów wychwytuję co nieco ;-) mój Patryk też chodzi i dumny z tego, że hoho :-) Ale ostatnio chce naśladować naszego pieska i z podłogi próbuje różne przedmioty brać buźką.. :szok:
 
reklama
hejka dziewczyny:)
czasu nie ma ,wiec i pisac ( a co dopiero czytac) nie mam kiedy:(

co do prawa jazdy....ja mam juz dawno wymienione na irlandzkie.....po przejsciach i sprawie w sadzie o polski samochod zaciaglelam jezyka w taxie i pani powiedziala ,ze mozna jezdzic na polskim rok a po tym czasie powinno sie wymienic jesli planuje sie dluzszy pobyt tutaj....ja wymienilam,bo mi bez roznicy a i tak sie przydalo jak w zeszlym roku robilam licencje na taksowke ,bo warunkiem bylo irlandzkie prawko:)

noooo.....to chyba uciekam.....Maya troche chora ,kaszle i spac przez to nie moze a ja razem z nia....do tego malowanie salonu sobie zafundowalam i jutro czeka mnie powtorka......ech....nie miala baba zajecia z 4 dzieci zaczela malowac salon.:)


dobrej nocki
 
Do góry