reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dyto- witam!
lubiczanko-Niu, niu, niu!!!:-D:-D No mam nadzieje, ze tym razem Wam sie uda.

Uffffff, mam juz za soba reczne pranko, napralam sie jak glupia, Natalka mi oczywiscie pomagala.Tak sie starala, ze sucha nitka na niej nie zostala:szok::-D:-D:-D
Ide jeszcze jakis obiad zrobic.
 
reklama
Hey
Tak pisałyscie o tych plackach, ze tez zrobiłam, własnie smaze, a moja maruda młodsza nie chce znow dzis spac :wściekła/y:

Dyta witaj i zycze aby mdłości szybko minęły

Karolinanicola jak zdrówko? ;-)
 
moniadan oj kochana u mnie zaczyna sie znów jesień tuż tuż to i chorowanko. Na dzień dobry w polandii katar gardło ale już mi przeszło i skoro tu jestem niebawem pędze na badania mam nadzieje że mnie nic nie zaskoczy podobno tutaj teraz jakis wirus panuje i mamcia moja chora pociaga i moj chodzi teraz jak struty wiec nie jestem sama:-D
dytka hello; może jak ja znów zaczniesz sie wciągac w forum oj mamy kochana zaległości buziaki dla Ciebie na te mdłości też ich nie lubiłam ale potem bedzie juz lepiej
reni Ty jeszcze pierzesz ręcznie a co z pralką i funkcią pranie reczne jak Ci sie chciało no ale są czasem rzeczy które tylko tak można potraktować :-D
ewelcia86 wiedziałam ze to chwilowe i mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku
A moja agutka ostatnio cos z drzemek rezygnuje normalnie na sile ja kladziemy a ma dopiero no 1,5 roczku. Nie wiem czy to normalne ale jest nie zniszczalna oby tylko unormowało sie wszystko bo tak to nie moze być:eek:
 
Witam sie ja niby dzień wolny ale busy jak zwykle:))
Zrobilam obiadek, i racuchy z jabłkami, zakupki, pranko i udało sie ze kropla deszczu jeszcze nie spadła na nie hihi
Dyta witaj , odzywaj sie czesciej:)
 
Lubiczanko uświadomiłaś mi,że ja za 1,5 tygodnia lecę do Polski :eek::eek:
Cały czas myślałam o tym,że to za jakiś czas...chyba muszę zacząc się przygotowywac do tego wylotu :dry:
Musimy próbę generalną zrobic czy klatka Bazyla wejdzie do Insigni czy na dwa razy będziemy jechac :-D
Hmmm całe szczęście,że M brat pożyczy nam auto na czas pobytu w Pl bo kicha totalna by była...
U mnie grzmi :szok:
Popadało przed chwilą 5 minut,od rana mamy słoneczko z chmurkami,ale dopiero teraz popadało i zagrzmiało :eek:
 
Hej laski troszke sie ostatnio nie odzywalam, jakos czasu brak no i trzeba sie troszke odboomowac bo bb nalogiem moim sie zrobilo
Tichonkowa Dyta GRATULEJSZYN dla was mamuski
Sandrulinska glosik na Ciebie rowniez oddalam ofkors :)
Nie wiem co jeszcze chcialam napisac. Ok spadam bo weny konkretnej mi brak :confused:
 
reklama
Widze tu cisza:)
Andzia z tego wszystkiego zapomnialam sie pożegnac z Toba na placu zabaw, wlae kolezanka mnie zagadała:)
Pauletta trzymam kciuki
No Anieczka juz niedługo ale ten czas leci...
Ja relaksik i do spania jutro do pracy:/
 
Do góry