reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

andziulina wystarczy przed Kamcia dopisac Vi ;-) vikamcia... a g to jak juz kto woli mozecie dodawac mozecie nie...bez roznicy mi to;-)
i juz ... hehe a przynajmniej nie bede mylona z kamcia z galway...:tak: bo czasem naprawde bylo trudno....
 
reklama
hehhehee - na następny zlot to ja sobie kierowcę załatwię albo opiekunkę do dziecka i nocleg :p i będziemy "gadać" heheheheee
Vikamcia - no to faktycznie łatwiej teraz;)
 
andziulina wystarczy przed Kamcia dopisac Vi ;-) vikamcia... a g to jak juz kto woli mozecie dodawac mozecie nie...bez roznicy mi to;-)
i juz ... hehe a przynajmniej nie bede mylona z kamcia z galway...:tak: bo czasem naprawde bylo trudno....

Tak mi sie z tym g na koncu kawal przypomnial tylko nie wiem czy mnie nie ukrzyzuja za poczucie humoru...:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pół dnia spędziłam na poszukiwaniu tablic komunikacyjnych lub symboli do komunikacji obrazkowej i się tylko wkurzam bo nic nie mogę znaleźć oprócz tego że mogę sobie oprogramowania kupić szlag by to :wściekła/y: a taki program to koszt od 1200-2700 zł :no:taaa z d*** se wytrzepie taką kasę :-:)-:)-( jestem wkurzona zmęczona P jeszcze nie ma idę spać :confused2: dobrej nocy mamuśki i członku :-)
 
Pół dnia spędziłam na poszukiwaniu tablic komunikacyjnych lub symboli do komunikacji obrazkowej i się tylko wkurzam bo nic nie mogę znaleźć oprócz tego że mogę sobie oprogramowania kupić szlag by to :wściekła/y: a taki program to koszt od 1200-2700 zł :no:taaa z d*** se wytrzepie taką kasę :-:)-:)-( jestem wkurzona zmęczona P jeszcze nie ma idę spać :confused2: dobrej nocy mamuśki i członku :-)

Pauletta sie wstrzymaj z trzepaniem d***, Anineczki kuzynka jest surdopedalogogiem (albo innym gogiem) w kazdym razie moze i sie cos znajdzie... a z drugiej strony to moze to i bylby zabawny widok :szok::szok::-)

Didi ma sie tego niuchacza co?

No a punkt G jest na koncu wyrazu SHOPPING:-D:-D:-D
 
reklama
hehehehee
nie no ja spadam... coś ostatnie nocki nie są za lekkie :( znów zęby się odzywają - teraz trójki idą, więc średnio 3x muszę wstawać ;/ boszzzz - kiedy koniec będzie???
więc życzę wszystkim spokojnej nocki :) i nie szalejcie za mocno :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry