reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ups... a to cofam moją propozycję;)
No nie pijam takich z ekranu :) A poza tym tylko smaka narobilas bo cos tak dzisiaj za mna chodzi :-):-) Ale sie nie zlamie bo padam na facjatke i po jednym pewnie bym usnal jak dzidziol.... no chyba zeby tak trzy, albo cztery, ale wtedy znowu do pracy sie nie zwleke... ehhhh. Mamusia mowila, ze zycie jest pelne trudnych wyborow ale zeby az takich :eek::eek::eek::-D
 
Dziewczyny i nieliczni faceci oznajmiam wszem i wobec:-D ze zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
ale bedzie jednak latwiej i nie bede mylona z druga kamcia ani ona ze mna :-p
mam nadzieje ze sie nick podoba.. haha:-D
no i ze bedziecie wiedzialy ze ja to ja.....:rofl2:
 
Dziewczyny i nieliczni faceci oznajmiam wszem i wobec:-D ze zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
ale bedzie jednak latwiej i nie bede mylona z druga kamcia ani ona ze mna :-p
mam nadzieje ze sie nick podoba.. haha:-D
no i ze bedziecie wiedzialy ze ja to ja.....:rofl2:

eeee... ale to chyba nie po to zeby bylo krocej wolac?
 
No nie pijam takich z ekranu :) A poza tym tylko smaka narobilas bo cos tak dzisiaj za mna chodzi :-):-) Ale sie nie zlamie bo padam na facjatke i po jednym pewnie bym usnal jak dzidziol.... no chyba zeby tak trzy, albo cztery, ale wtedy znowu do pracy sie nie zwleke... ehhhh. Mamusia mowila, ze zycie jest pelne trudnych wyborow ale zeby az takich :eek::eek::eek::-D
aaaaa - no to co innego ;) ja właśnie sączę gin z tonikiem;)

Dziewczyny i nieliczni faceci oznajmiam wszem i wobec:-D ze zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
ale bedzie jednak latwiej i nie bede mylona z druga kamcia ani ona ze mna :-p
mam nadzieje ze sie nick podoba.. haha:-D
no i ze bedziecie wiedzialy ze ja to ja.....:rofl2:
KaMcia - o boszzzzz ja nie wiem, czy to łatwiej będzie... :(
 
reklama
Do góry