reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Fotki wrzuce ze swojego aparatu ale tylko kilka bo reszte ma L:) Miejsce sliczne ogordzone od wiatru, miejsce na namiot ognisko piknik. Nawet z dziecmi spokojnie można pojechac jest miejsca do zabawy sporo:) Jak sie jedzie na Conemare w miasteczku Oughterard na głowym skrzyżowaniu przed hotelem trzeba skrecic w prawo .. i cały czas prosto kilkanascie km i nie da sie tego miejsca nie zauwazyc:))
I wrzuce kilka fotek ze spotkania u Zgagi (za jej pozwoleniem oczywiscie:) IMG_1244.jpgIMG_1248.jpgIMG_1246.jpgIMG_1237.jpgIMG_1241.jpgIMG_1239.jpg
 
reklama
lady zgaga gratulacje dla synka z okazji swojej pierwszej przespanej nocki :-) Ale spotkalas sie juz z takim dzieckim, co przesypialo cala noc...moja Amanda :-) Jak miala niespelna miesiac to przesypiala calutka noc, od 9 do 9(o 6 rano dostawala butle i spala dalej).

A my mialysmy pol dnia udany, teraz zmykam robic zupke ogorkowa :-)
jescze ja ja :-D Vi tez cale nocki przesypia.....:tak:i przesypiala, tylko na samym poczatku budzila sie o 3 na karmienie ale spala dalej jak dalam jej cyculka:-)
To zależy... Nie wiem jak tam u Was w rodzinie to się ukształtowało ale u nas np bardzo wysokie sumy się daje. Według mnie za wysokie ale... W rodzinie mojego m już jest całkiem inaczej oni dają skromnie i tak powinno być..
Ja jak byłam chrzestną (jeszcze panna) u córci mojego brata to dałam 700zl i jakiś duperelek.
Bardzo ładne są takie srebrne obrazki dostepne napewno w pl (czy tu też, to nie wiem)z aniołkami właśnie. Emi ma 2..

Moniadan dzięki za podpowiedź.. Kupiłam małej farmę z lego-duplo;-)

Dodatkowo jeszcze kupiliśmy jej jabłko-alfabet (vtech) i tygryska co fikołki robi ;-) I ciesze się jak dziecko bo uwielbiam jak moje dziecię jest mega happy :tak::-)
Głowa mnie naparza:baffled: i muszę małą w domu trzymać a taka pogoda ładna:wściekła/y::-(
nom 700 zl to faktycznie troche duzo....:sorry: ale wlasnie roznie bywa... ja mysle ze chyba dam 500 i bedzie ok....:tak:
no i ten lancuszek wynajde...
a co do aniolkow to mialam na mysli cos takiego w zieleni albo blekicie:

OBRAZKI BALBINY ANIOŁ STRÓŻ Z IMIENIEM, CHRZEST (1178538109) - Aukcje internetowe Allegro

Hej mamusie.Wpdlam na chwile zeby wam przedstawic moje kruszynki.Co prawda na zdjeciach nie wygladaja ale sa jak male kotki.
Dziekuje za graulacje i mile sl0wa.Dziekuje tez za odwiedziny w szpitalu Sylci i Justysi
A ponizej HANNA MARIA I ZOFIA ALEXANDRA
sliczne coreczki i chyba podobne do tatusia:tak: Hania bardzo mi tatusia przypomina:tak:
sliczne widoczki...
Zgagus domniemam zee to Twoj synek ??
Sliczniusi jest :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ja co chwilę się przymierzam do napisania czegoś ale jak tylko chciałam to mi wyskakiwał komunikat "przekroczono limit czasu połączenia" :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie ma to jak mega szybki mobilny internet:angry::crazy: tym razem uzbroiłam się w cierpliwość i klikałam i klikałam dopóki zaskoczył:tak: z tym że trochę to trwało...a już nie mówię ile trwa przeczytanie tego co naskrobałyście wstecz:baffled::confused2: jakiś mam nerwowy dzień dzisiaj ehhh przez co jem i jem i jem i nie mogę przestać mordą mielić:no: ale już niedługo połóżę Zuzkę spać i zrelaksuję się z książką w łóżku :tak:;-)
Crazy Girl sto lat dla córci :-):tak:
Gastone cudowne kruszynki:-)
Zgaguś Julianek rośnie w oczach :tak:
Kamcia zazdroszczę takiego wypadu za mną już od jakiegoś czasu chodzi wypad pod namiot może za rok się uda w pl na tydzień tyle że z dziećmi :confused2:;-)
 
gastone kruszynki przecudowne, beda pewnie najlepszymi przyjaciolkami :-)

lady zgaga no a Twoj synus, to rosnie jak na drozdzach, po fotkach widac :-) A ty usmiechnieta i szczesliwa, wiec slow juz nie trzeba :-)
 
hej babeczki:-)
wpadam poczytac relacje Gastone bo dziewczynki juz na nk widzialam:tak:Wiec Gastone az mi sie lezka zakrecila w oku,Gratuluje jeszcze raz dwoch ksiezniczek przeslicznych tobie,dzielnemu mezowi i Maxiowi oczywiscie.Zycze szybkiego powrotu do stanu przed ciazowego tzn.chodzi mi o samopoczucie:tak:Niech sie wszystko goji dobrze i szybko:-)
Lady Z Julianek cudny jest i faktycznie rosnie baaaaardzo szybko.
A wlasnie mam pytanko czy orientujecie sie moze jakie ceny sa mniej wiecej w b&b?Chcielibysmy sie wybrac gdzies w weekend,dokladnie jeszce niewiemy gdzie ale cos moze nad oceanem lub gdzies na trasie ring of kerry.Jesli macie jakies namiary to dajcie znaka please:sorry:
 
gastone- śliczniutkie kruszynki:-), dla was dużo zdrówka i mam nadzieje ze szybko Ci sie rana zagoi. Ja niestety musiałam wrócić do szpitala po 5tyg. na jedna noc i myślałam ze oszaleje. Z takiego męża to rzeczywiście możesz być dumna:tak::-D.
Tichonek - Ty szalona kobieto widzę ze masz tak jak ja wszystko na raz robisz:-D. Ja wczoraj po pracy: pranie, obiad, mycie lodówki, podłogi, kurze, okien nie zdążyłam już umyc bo sie ciemno zrobiło:-p.
dziś jestem wypompowana -chyba sie położę wcześniej spać, tylko jeszcze avon na jutro przygotuje dla dziewczyn:tak:
crazy girl wszystkiego naj da Emilki:-D
lady zgaga- jaki przystojniak;-)
kaMcia- u mnie w rodzinie tez wysokie sumy :szok:, ale juz u P normalnie, ja mysle ze takie 500-600 na chrzestna + jakas pamiątka to wystarczy, ale decyzja nalezy do Ciebie
asienka r - my mieszkamy na Inchicore Road, to jest ulica gdzie na poczatku jest hotel Hilton a na przeciwko niego stare wiezienie gdzie jest obecnie muzeum i wlasnie przy nim jest przystanek tych tour busow:-)
 
Hejo lejdis:-)
Crazy girl wszystkiego najwspanialszego dla Emilki z okazjii 2 urodzinek :-) oby usmiech zawsze goscil na jej buziulce:tak:

Gastone jakie kochane te Twoje kruszynki :tak: duzo zdrowka dla nich i dla Ciebie;-) fajnie ze twoi Panowie poczuwaja sie do obowiazku i pomagaja jak moga, brawa dla nich:tak::-)

Zgaga z Julianka to prawdziwy czarus:tak: a Ciebie milo widziec taka rozpromieniona:-)wszystkiego dobrego kochana:-)

Kamcia Ty to zawsze cos wymyslisz coby sie nie nudzic;-) pozazdroscic tego zachodu i wschodu...i tego co pomiedzy...:-D:-D

Moniadan spokojnego lotu tomorrow ;-)

Misia baw sie dobrze:-)

A moj maly zasmarkany, kaszle:-( jutro chyba do lekarza sie wybierzemy, bo cos groznie mnie to wyglada....
 
reklama
Do góry