reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Heja
WSzystkiego najlepszego dla Mamusiek!!!
A jakie to wyjście było.. ja nic nie wiem??
Dzisiaj wolne:)
Miłego dnia
 
reklama
Asienko ja zauważyłam,ale sobie pomyślałam,że pewnie nadal problem z netem:confused:
I już kilka razy chciałam spytać gdzie się podziała Moniak?

Dziewczynki moje kochane...Wszystkiego najlepszego,najpiękniejszego i najsłodszego pod słońcem z okazji naszego święta:-)
flower_tubes%20mother%27s%20day%281%29.jpg




[video=youtube;bhcA4Ry65FU]http://www.youtube.com/watch?v=bhcA4Ry65FU[/video]
 
witam sie i ja;-)
antek ma juz 3 tydzien katar masakra jakas, antybiotyk wczoraj skonczyl brac i ciagle gluty:dry:
zaraz znowu lece do lekarza:dry:
ja dzis pewnie nie dostane prezenciku na dzien matki bo w marcu obchodziłam:-D:-D
no chyba ze...
renni zdrowka dla natalki i udanyck wakacji gdziekolwiek sie wybierasz:tak:
 
Cześć to ja Kłapouchy :-) nic mi się dzisiaj nie chce :sorry2: poszłam spać wcześniej wczoraj ok 22 i wstałam jeszcze bardziej niewyspana niż normalnie a z reguły kładę się koło 24 :eek: no i weź tu człowieku zrozum organizm:dry: pogoda dzisaij się skopała a szkoda tak fajnie sie siedziało przy otwartym balkonie i słoneczko śiweciło i żyć się chciało a teraz zonk zimno w stopy :eek::sorry: trza się za obiad brać ;-) miłego dnia dziewczynki :tak:
 
Tichonku a no tak, problemy z netem, po parę minut działało, a na forum w ogóle się nie dało wejść, ale póki co śmiga to korzystam:-):-):-). Dziękuję za spotkanko, dobrze, że to u Radzia to tylko chwilowe było. A skrót faktycznie ekstra, szybciutko doszłyśmy:tak:.


Andzia z okazji Dnia Matki wstała o 6:eek::dry::confused:, ale na szczęście zjadła i poszła dalej spać

wszystkiego najlepszego mamuśki
 
Mamuski wszystkiego najlepszego dla nas w naszym dniu:-);-)

U nas slonko piknie siweci tylko szkoda ze ten wiatr wieje....

Lece bo mlody przysuwa sobie krzeslo i wlazi mi na stol i operuje laptopa....ja z nim zwariuje....nie mam sily do niego...od rana lazi i balagan robi a ja sprzatam

Milego dnia
 
Zdycham.......jak mi sie chce spac!!!!!:eek:

Nie ma to jak pospac 4 godziny....:eek: Ale warto bylo!! Dawno sie tak nie wytanczylam!!:tak:

WSZYSTKIEGO CUDOWNEGO DLA KAZDEJ Z MAM!!!! Niech nam sie dobrze wiedzie!!:-)

No a pogoda doopna, fakt! No ale coz..pozostaje miec nadzieje,ze to nie koniec lata!

Milego dnia dziewczynki! Oby nasze pociechy uszanowaly nasz dzien i .....daly nam swiety spokoj!:-D Oby Alutek pozwolil mi leczyc kacora:-D
 
reklama
Dzień dobry:-)

Drogie Mamy!
Z okazji dzisiejszego Waszego Święta wszystkiego najlepszego, moc uśmiechu, radości i zadowolenia z Waszych Pociech!
Zobacz załącznik 249794

Dziękuje dziewczyny za miłe przywitanie:tak: Muszę się na nowo wdrożyć i bliżej poznać nowe Mamy:-)

lady_Zgaga
w weekend zamierzam pojeździć gdzieś "po dziurach", żeby się przestawić na lewą stronę, a później to w miarę możliwości, bo na razie na drugi samochód się nie zapowiada, chociaż kto wie;-)

Crazy Girl udanego pobytu w PL i załatwienia wszystkich pilnych spraw najszybciej jak się da;-)

Gastone wypoczywaj i korzystaj z pomocy teściowej:tak: Dużo sił i zdrówka dla Ciebie i Maluszków, no i trzymam kciuki za choć jedną dziewczynkę;-)

didi dobrze, że dolecieliście bez problemów:tak: Miłego pobytu:-)

Pauletta to nawet dobrze, że Wiktorek może pójść do "normalnego" przedszkola, o czymś to świadczy:tak: Może wcale nie jest z nim tak "źle";-)

Lubiczanka napewno ma się super, a już zwłaszcza jak to się potwierdziło w śnie anineczki:-D

Tichonku nie ma to jak zafarbowane rzeczy, a już zwłaszcza ulubione męża i to w dodatku na różowo:-p Dobrze, że udało się je doprowadzić do odpowiedniego stanu:tak: Mój O. też z tych co żadnych różowych ubrań w garderobie nie ma, a więcej to nawet nie może na nie patrzeć w sklepie w męskim dziale, bo zaraz ma ochotę wyjść:-D
Ja podobnie jak madbebe pranie ręczne uskuteczniam na odpowiednim programie w pralce:-p

Renni gdzie się będziecie urlopować?;-) Oby Natalka mogła korzystać z wakacji w pełnej formie i w pełni zdrowa:tak:

sandrulińska dużo zdrówka dla Antka:tak: Może i Tobie się uda dostać drugi prezent, w końcu marzec był dawno temu;-):-D

ewelcia86 spokojnie to Twój Dzień, nie dawaj się tak łatwo Szymciowi;-)

misiu łatwego powrotu do formy życzę;-)

Miłego i pełnego niespodzianek dnia Drogie Mamy;-)
 
Do góry