reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A my dzisiaj praktycznie caly dzien na sloneczku. Ada po ogrodzie biegala, A. walczyl z wmontowana suszarka na pranie (w sensie, ze chcial ja zdemontowac), myl auto, pielil chwasty, sprzatal w shedzie, myl meble ogrodowe... a ja... prasowalam:-D Ale tak sobie deske ustawilam, ze stalam w drzwiach na ogrod:-)
Obiadek dzisiaj A. przygotowal a ze wczesniej pomyl meble ogrodowe, to zjedlismy na zewnatrz:tak:

Aaniaa, wiem, ze szwy nie powinny tez za dlugo byc, bo sie wrosna...
moze jesli nie uda Ci sie tego wyciagnac po namoczeniu, idz do GP? Po co masz sobie jeszcze dodatkowych klopotow narobic... Pozbadz sie dziada w taki czy inny sposob;-)
Karolinanicola, trzymam kciuki za jutrzejsze badania. Wynik MUSI BYC dobry w tak waznym dniu dla Ciebie:-):-)!!!

Co to ja jeszcze chcialam...
Aaaa...
Renni, nawet nie wiesz, jak ja Ci tej Ikei zazdroszcze:sorry::-):-):-)
No tak mi brakuje tego sklepu, ze szok!!! Przez caly czas mojego pobytu w IE bylismy tylko 2 razy, w Belfascie- ze wzgledu na odleglosc i czasem kase...
Jak jestem w PL, to niestety nawet sie do Ikei nie zapuszczam, bo chyba kontener musielibysmy wynajac, zebym przeslala to wszystko, co bym chciala tam kupic:sorry: A tak, zeby poogladac, to nie ma sensu, bo po co sie szczuc...?:-D

Dobra, ide znalezc jakies tworcze zajecie... Kwiatki w domu popodlewam:-D
 
reklama
Witam laski
Ja tez oglądam wiadomosci i serce sie kraja:( Mam nadzieje że to sie jakos ułozy...

Pauletta fajnie że Wam sie udało spotkanko:)
Piekny dzien to prawda chyba kazda z niego dobrze skorzystała:)
Do mnie po pracy przyjechałą 3razyM i namawiam ja na spotkanko z nami hihi

To co jutro grill....?? Ja bede wolna po 2 wiec organizujmy sie!!!

Cos nie mam weny do pisania... buzaki
 
Dziewczyny,to skoro Asienka może być w przyszłym tygodniu w Swords,a ja niestety nie mogę w czwartek,piątek to może spotkamy się jednak w przyszłym tygodniu:tak:

Ok.

Karolinanicola-trzymam kciuki, bo przeciez MUSI byc dobrze!!!

Mamoady-to prawda mam wygode z ta IKEA, duzo fajnych tanich rzeczy maja.
 
Dziękuje Wam za wsparcie kochane mam nadzieje ze bedzie dobrze bo i czuje sie dobrze.
Pranko schnie od paru ładnych godz, mieszkanko odkurzone popsprzatane wychuchane przez swierze powietrze az chce sie zyc. Ja już po drzemce z Agatka dziś wyjątkowo ucieła sobie 30 min i obudzila z placzem chyba nie dospala :-):-) to co w nocy bedzie lepiej. Teraz czekam na mojego J kiedy wroci z pracy i tradycyjnie wieczorem seans filmowy tym razem przy wodzie gazowanej z cytrynka. Polecam Wam fajny film moze niektore oglądałyście już Kwiat pustyni wzruszjący.
Co ja tu chciałam jeszcze...
Reni masz racje sa fajne rzeczy w ikei ostatnio widzialam stoliczek z krzeselkiem dla dziecka taki do zabawy i juz bym go wziela tylko moj maz mnie przystopowal ze nie mamy i tak miejsca w domu takze po przeprowadce takowej w sierpniu do duzego lokum zakup zrobie.
 
Aaniaa to moze tego grilka jakos ok 15 zrobimy co?? bo wtedy Kamcia bedzie mogla dojechac ..
ja o 12 Albert aodbieram z przedszkola wiec na spokojnie pojedziemy do domku przygotujemy sie i prrzyjedziemy :)

laski ktora jeszcze bedzie ???
 
Karolinanicola trzymam kciuki!

Aaniaa załatw sobie szybko to zdjęcie bo ja przetrzymałam i strasznie bolało.. Tylko że ja miałam szwy na dziąsłach po wielkich ósemkach..brrr:baffled:

My dziś też w plener ruszliśmy jak większość ;-). Byliśmy w takim parku niedaleko nas i na wielkim placu zabaw.. potem jeszcze w ogródku..Mała już ledwo siedzi.. Kupiłam sobie dziś kolejne kwiatki do ogródka:-) i adidaski małej i cieszę sie jak głupia :sorry:
idę ją spać szykować :happy: bo mi zaraz na kanapie zaśnie..
 
Witam mamunie:-)
Pogode mamy przepiekna-oby jak najdluzej.Tobi juz prawie wyzdrowial,czasem zdarza mu sie jeszcze "brzydko"zakaszlec.Wczoraj korzystajac z pogody bylismy na pet farm-bardzo fajne miejsce.Tobik jeszcze troszke za maly,zeby skorzystac ze wszystkich atrakcji,ale i tak bylo bardzo sympatycznie.A dzisiaj posiedzielismy sobie w ogrodku na kocyku:-)
Karolinanicola trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki jutro:tak:
My od jutra mamy full house.Przyjezdzaja rodzice naszych wspollokatorow na 3 tyg:crazy:wiec ja chyba bede jak najczesciej z domciu wychodzic.
 
Witam wieczornie
Pogoda jak marzenie-i chyba każda dziś choć w maleńkim stopniu z niej skorzystała:)
Karolinanicola-przede wszystkim pozytywne nastawienie:)Musi być dobrze:)
CrazyGirl-oj świeże mam wspomnienia związane ze szwami na dziąsłach(nigdy więcej-straszności!!!)
Didi-jaaaaaaaaa...łoj chętna bym była jak nic-dwa razy nie musiałabyś powtarzać:)I znowu ta cholerna odległość-ale za 20dni odbijemy sobie:)
Mój J od juterka znowu na nadgodziny...Jedyny pozytyw jego harówy,że chociaż troszkę nadgania brak mojego macierzyńskiego:)Ale to siedzenie-jeżeli będzie pracować do 20tej,to damy radę-dzieciaczki akurat wędrują do łóżka...Czekają na buziaka na dobranoc,ale to już w wyreczkach,ale jak do 22giej-kiepsko mi się to widzi:/
No nic-dziś moja kolej z lodzikami,więc brykam-a Wam milutkiego wieczorku i bombowej nocki:D
 
reklama
[...]ale za 20dni odbijemy sobie:)
Patrzac na suwaczek Renni, nie za 20 tylko za 19!!! :-D
Zeby tylko pogoda dopisala... Zeby tak akurat bylo: nie za goraco i nie za zimno! A przede wszystkim suchooooo!!!!!!!!!
No, ja kwiaty podlalam- nalezy im sie raz na jakis czas... :-D- sajgon po Adzie ogarnelam- nooo, powiedzmy, jestem w trakcie- kolejna pralke wstawilam i... konca prania nie widac:baffled:
Jakbym liczyla, to od przedwczoraj chyba z 12 "pralek" wstawilam. A teraz jeszcze zrobilam porzadek w garderobie i powyciagalam wszystkie zimowe kurtki, plaszcze, kamizelki, zeby odswiezyc zanim schowam na lato...
Oby pogoda jutro nie byla gorsza niz dzisiaj, bo dzieki temu sloneczku jakos szybciej temat prania ogarniam- wieszam jedno, zabieram drugie, wstawiam trzecie... I tak wkolko:eek:
Dobra, ide nogi wyciagnac... Na moim foteliku znaczy...:-D:-D
A jak mi sie znudzi wyciaganie nog, to wedlug zalecen mojego suwaczka zawsze moge miesnie Kegla pocwiczyc:-D:-D:-D:-D