reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-sprzedawaj wirusa jako niezawodny środek odchudzający:)
Renni-no co,no?:)
Wiecie co?Przeczytałam życzenia na poczcie(mail)od siostry-takie zwyczajne-wszystkiego naj i takie tam i...pękłam-nie wiedziałam,że tak mi tęskno za rodzinką-normalnie siadłam i się poryczałam...i pęd straciłam:(
 
reklama
reni ja jade z moim J i Agutką oczywiście poświęcić święconke, a o której godz to nie wiem skoro cały dzień kościół czynny.
dytka nie rób tyle my jak już to wpadniemy nie na jedzenie:-):-D:-D mówi ta co kiełbasy z grila całej nie wchrzamała:tak:nie....?
Mi natomiast dziś humorek dopisuje a to za spr mojej Agutki, tak się prowadzałyśmy za rączkę po domu i w pewnym momencie ją puściłm sama zrobiła pare ładnych kroków choć się jeszcze boi a jak już się kapnęła że jej nie trzymam to był śmiech. ech.... J wraca późno z pracy jednak z chłopem źle i bez niego też.
Widzę że co niektóre koszyczki udekorowały to i ja idę się zabrać za robotę tylko małą uśpie bo by mi kurczczki fruwały:-D:-D
Jak ja lubię te święta może i dlatego że rok temu w lany poniedziałek urodziła się moja smerfetka

easter.jpg
 
W Galway w kosciele Sw. Patryka

03.04.2010 WIELKA SOBOTA
godz. 14:00 Święcenie pokarmów
godz 14:15 Spowiedź Wielkanocna
godz. 16:45 Święcenie pokarmów
godz. 17:00 R E Z U R E K C J A

Mamo Ady i Adulinka- specjalnie dla Ciebie :)

Wieeeeelkie dzieki :-)
Jak chcesz, to jutro przy okazji moge Ci podrzucic moj stary fon, ktorego zawsze do Pl biore (bo bez simlocka jest) ;-)
 
Oby zdrówko dopisało,
by jajeczko smakowało,
by babeczka nie tuczyła,
atmosfera miła była,
by zajączek uśmiechnięty
przyniósł radość w ten dzień święty!!!
77352328001341e849e04d24.jpg
 
Karolinanicola GRATULUJE pierwszych kroczków... ahh pamiętam jak ja się cieszyłam;-)

Moniadan super że podróż w porządku..:happy2:

A ta historia z dzieciątkiem STRASZNE..
Niby mam okna wysoko na górze ale chyba zabezpiecze je jakoś... Moja wspinać się już potrafi wiec i na parapet wejdzie a jak otworzy okno to fru i tragedia.. Az mnie ciary przeszły..

I straciłam cierpliwość do tego mojego dziecka... Non stop zdejmuje mi wszytkie buty ze stojaka i roznosi po całym domu...Pozbieram, poukładam a ta z powrotem...:wściekła/y:

Właśnie piję kawkę pomiędzy pichceniem.. Czekam aż woda ostygnie mi i robie chlebek..


ZDROWYCH, WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT!

wielkanoc_1365..jpg
 
Tichonek-sprzedawaj wirusa jako niezawodny środek odchudzający:)
Renni-no co,no?:)
Oj,tak!Tego wirusa jako skuteczną i szybką kurację odchudzającą mogę szczególnie polecić:sorry2:
u mnie sernik prawie gotowy a nie chciało mi sie jak cholercia:/ jeszcze jutro zebra,sałatka i jak dla nas wystarczy:(
Jeśli dla Was wystarczy to czemu taka minka?
Ja zrobiłam babkę,żurek.Zaraz będziemy jajka farbować i nic więcej dziś nie robię.Zresztą w ogóle mało robię na święta bo kto to zje?Mieliśmy mieć gości i iść w gości a tu lipa.Ale za to za tydzień się urobię po pachy bo te urodziny mojego P i ze 13 osób będzie:baffled:Ano właśnie nikt nie skomentował torta jakiego mu zamówiłam:dry:No fajny jest czy nie?:sorry2:
Karolinanicola gratulki dla Agatki:tak:
A,no i o której Wy zapalacie świeczkę dla Jana Pawła? 20:37 czy 21:37?
...zaczyna się tu pusto robić,więc czas życzenia złożyć:

Spotkałam dzisiaj kurczaka,co po baziach skakał.
Za nim kurka podążała i pisanki malowała.
Wtem baranek się ukazał i życzenia złożyć kazał:
szczęścia i radości moc,na tą świętą Wielką Noc.


Wesołych Świąt wszystkim!!!




joyeuse20paquessj6.gif
 
reklama
Dziewczeta szkoda że takich kroczków jest mało ale myśle że niedługo już się doczekam bieganiny małych stupek po domu.
crazy girl Twoja buty roznosi a moja gazety no wszystko, myje tak nimi podłoge widać że ma coś po mamie porzadki :-D:-D.Z jednego miejsca zabiore w drugie wyniesie i tak w kółko.
tichonku ten torcik wogóle się nie wyświetla:confused::confused::confused::confused::confused:
Widać że pustki stukają o sciany naszego bb;-)