reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

crazy girl ja robiłam tak samo bo w temp pokojowej to by mi to jedzenie zamarzło :-):-D na szczęscie mówię robiłam bo moja agutka juz nie je w nocy tylko jak już się obudz;i daje jej brzuszkowi odpocząć. Lecz kto wie czy jej się to i tak nie przestawi?? i tak wybudza się w nocy i trzeba ją przękręcić bo śpi z tyłkiem w górze i płacze:szok:
OOOo agatka wstała i sobie napisałam:-p
 
reklama
Marta jednak wracasz-super:-)!!!!

Ooo w Carlow o 10 swieconko:dry: rok temu bylo chyba o 13 a dwa lata temu o 15:30...hmmm co rk to wczensiej...z arok pewnie o 7:-p....

Ja mam wode w termosie...okolo 90ml wody w butelec jak SZym wstaje to dolewam wody na 210ml i sypie mleko...
Mam podgrzewacz z wtyczka do auta a urzywalam go tylko jak jechalismy do Polszy...moze ktos chce?
 
mamo ady chyba będzie trzeba zadzwonic bo niby granice otwarte i jak nie puszczą z Irlandii to wrócimy ale jak nas zawrócą np z Niemiec??to by niewesoło było:/

wolałabym na fula wrocic:(
 
Dzięki dziewczynki za gratulacje:-)
Mój P był na lunchu,wyściskał mnie,wygłaskał po brzuchu(jakby tam już było co widać:sorry2:),poryczał się i pojechał z powrotem:happy2:
A Radek znów pawia puścił:wściekła/y:Tak mi go szkoda,widać,że jest słabiutki,już prawie 5 dni nic nie je.Mówić nie ma nawet siły:-(Teraz wypił Actimela,przemyciłam w środku Smectę i jak na razie nie pawiuje.
A apropo tego przechowywania mieszanek to jest wlasnie ciekawe dla mnie! No bo niby sie nie wpowinni....ale dlaczego? A co wtedy z nocnym karmieniem? Nie mowcie mi,ze w nocy mleko mieszacie....? Jak Al sie budzi na butle to ja j juz musze miec gotowa! Robie butelki zanim poloze sie spac....i on je je w nocy. Czyli stoja po kilka godzin. Mleka nie podgrzewam. Pije w temp pokojowej bo i tez nie wiem jak ja mialabym mu to podgrzewac w nocy...? Juz mialm kiedys o to pytac...jak wy to rozwiazujecie? Coz....Alencjusz jezimne i stojace...hahaha...ale roznicy mu to raczej nie robi...
A ja tam zawsze Radkowi robiłam przed spaniem mleko czy kaszkę,wstawiałam do lodówki,jak przyszła pora,podgrzałam w mikroweli i git.
MartaF,super,że jednak uda Ci się wrócić do pracy chociaż na part tima:tak:A już taka zła byłaś:sorry2:Z kim Szymka zostawisz?
 
LLoooo matko.....ze Wam sie tak chce...z tymi termosami,miareczkami...czizas....szacun...Ja jestem w nocy tak nieprzytomna,ze stac mnie tylko na porwanie butli z szafki nocnej...:-D

Moja temp.pokojowa to tez zimna....hehehe...no ale wyglada na to,z mu to nie wadzi....;-)

No nic....chyba rusze tylek z domu bo slonce swieci...ale mi sie nie chce!:baffled:
 
No to Misia streszczaj się bo deszcz idzie,u mnie już jest :-D:baffled:

Z tego co wiem to paszport w ambasadzie to lekko 4 miesiące się wyrabia dla dorosłego tak więc Marta niech K się streści :sorry2:
 
Misia:
- w przypadku zmiany lub konieczności sprostowania następujących danych zamieszczonych w dokumencie paszportowym: nazwiska, imienia (imion), daty i miejsca urodzenia, płci, numeru PESEL, istnieje obowiązek wystąpienia o wymianę dokumentu paszportowego najpóźniej w terminie 90 dni od dnia doręczenia ostatecznej decyzji administracyjnej lub prawomocnego orzeczenia sądu stwierdzającego zmianę albo sporządzenia aktu małżeństwa stwierdzającego zmianę nazwiska, a w przypadku małżeństwa zawartego przed konsulem lub organem zagranicznym - od dnia doręczenia odpisu aktu małżeństwa (art. 18a.1). W razie niedokonania tego obowiązku przez osobę przebywającą za granicą, paszport traci ważność z mocy prawa po upływie 4 miesięcy od zaistnienia wymienionych powyżej okoliczności, zobowiązujących posiadacza do jego wymiany (art. 37.2). Powyższe terminy obowiązują obywateli polskich przebywających za granicą.

Z tego chyba wynika,że masz 90 dni od daty ślubu?

Marta jednak nie:

"Paszport jest gotowy do odbioru w terminie 4 tygodni od dnia złożenia wniosku."
http://www.dublin.polemb.net/index.php?document=26

Kiedyś tak było,że czekało się od 4 miesięcy do 6 miesięcy,ale jak widac zmienili to.
 
reklama