reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hallo dziewczynki!
Ja tak tylko na sekundkę życzyć Wam miłego dnia i zobaczyć jak tam nasza Paultta:szok::szok:
Trzymam również kciukasy za Was!

Kasiu szkoda,ze nie przeczytałam wcześniej,bo myślelismy żeby się wybrać na paradę,ale zdecydowaliśmy zostac w domciu i się troche polenić...i szczerze mówiąc teraz nic mi się nie chce:sorry2:

Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka:tak:
Witam gorąco Crazy Girl
 
reklama
Witam Was
HAPPY PATRICK DAY!

420937608_9303102559.jpg
Paulettko- oddychaj, oddychaj jeszcze troche i juz bedzie po!!!!Trzymam kciuki!!!
Tichonku-no problem, rozumiem komoda to komoda a nie jakas tam ala szafa:-D:-D:-D

U nas okejo, bylismy na paradzie, obiad w piekarniku i czekamy na gosci.
Witam Cie Crazy Girl !
 
Roladki schabowe, wow, ja tylko wyczarowałam pomidorowke, ale jutro zrobie schabik, ziemniaczki i buraczki na ciepło, bo tez robiłam barszcz i mi buraki zostały ;-)

Chłopaki wrócili z parady ale miny mieli jakies takie.. :sorry2:

Wilwia musisz sie koniecznie wybrac, ja byłam dwa razy już

Byłam w Lidlu i mozna alkohol kupowac, bo sama guinneska dla M kupiłam

Witaj! Crazy Girl zapraszamy na forum, lepiej póxno niz wcale ;-) jak ci sie mieszka w Irlandii?
 
Dziękuje za miłe przywitanie :)
A jak mi się mieszka? - Dobrze. Mieszkam w bardzo małej miejscowości. Trochę tu nudno. Aktualnie nie mamy auta więc czuje się trochę jak w "więzieniu":-(Ale już niedługo może jakieś nam wpadnie.
Mieszkamy tu ponad dwa lata. Tylko ja, mój mąż i nasza córcia. Nie mam żadnej rodziny więcej tu.

Właśnie wróciłyśmy z naszej mini parady która trwała niecałą godzinę.. Zostałybyśmy jeszcze posłuchać muzyki ale zaczęło mocniej wiać i zrobiło się chłodniej.

A Paulettka jak dostanie epidural to już będzie z górki.. Akcja porodowa od razu przyspiesza (sama miałam) TRZYMAM KCIUKI
 
Witam się i witam nową foremkę:Crazy Girl:tak:
My tu wszystkie mniej lub więcej crazy:-D
Trochę późno dziś zaglądam,ale wpadłam w wir sprzątania i chata lśni,jutro tylko przelecę odkurzaczem po podłogach,mopem poprawię i będzie git:tak:Przynajmniej na kilka godzin:dry:
No i najważniejsze wydarzenie ostatnich dni,Pauletta wreszcie się rozpakowuje:happy:Powodzenia,mało bólu i szybkiego porodu:tak:Czekamy na Zuzkę:happy:Ale będą jaja jak Zuzka będzie miała siusiaka:laugh2:No,tak jaja będą dosłownie i w przenośni:-D
Ja wreszcie pochowałam moje zdobyczne rzeczy z odzysku,połowa spożywki nie wiem do czego służy,ale to nic:eek:Jakieś Aremykańskie syropy klonowe cy cuś:sorry:Ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda,choć gdyby ten jadł taki syrop na codzień to tych zębów to za wiele by nie miał:baffled:Słodkie to to aż pyska wykręca:sorry:Idę,bo mi się wspomniało,że kuchenki jeszcze nie umyłam:eek: a mam natchnienie to wykorzystam:tak:
 
Witajcie Mamuśki! Witam szczególnie nową foremkę Crazy Girl ( ja też mam na imię Monika i mam córeczkę Emilkę:-), tylko moja kilka miesięcy młodsza:-))
Pauletta jak tam, pewnie już relaksik, kto ma najswieższe wiadomości??
Tichonku a ty co takiej weny do sprzątania dziś dostałaś? czyżby syndrom wicia gniazdka już u Ciebie się pojawił:-D Cosik szybko
więcej nic nie napisze bo przyznam się szczerze że tylko ostatnie stronki udało mi się nadrobić:-(
Pogoda udała się na patryka, gdyby nie ten wiatr to było by rewelacyjnie. My dziś byliśmy na spacerku w Cong i do słońca na parkingu w aucie wyświetliło nam 22 stopnie:szok:
 
Witam dziewczynki :-)

I znow mnie tu aktywnie dawno nie bylo choc staram sie byc na biezaco:tak: podczytujac Was

U mnie jakos ostatnio czasu brak - a to Wiktor chory na antybiotyku a to gdzies jakas dziwna goraczka sie mu przyplatala, a teraz jak jest juz dobrze z jego zdrowkiem mam z krotka wizyta swoich rodzicow:-D:-D:-D. Wiec jedynie co mi sie uda - to Was poznym wieczorkiem poczytac jak mijaja wam kolejne dni:sorry2:

Dzis niestety liznelam tylko troszke parady bo nie dosc ze za bardzo nie wyjsciowa bylam bo po pracy ale i zmeczona. Ciesze sie ze dziadkowie porwali mi W do centrum i mlody troszke skorzystal z pogody i atrakcji:-p A teraz czekam na moj jablecznik bo juz dochodzi w piekarniku i ide klasc moje dziecie bo na razie to walczy z tata o gre w komorce:shocked2:

Juz wiem ze Pauletta na porodowce - dzwonila bidulka do mnie rano, umeczona wiec sobie wyobrazam jak sie mogla czuc popoludniu. Pisalam do niej z jakies 15 min temu i brak odpowedzi - wiec mam nadzieje ze brak odpowiedzi to DOBRA wiadomosc:tak::-D:-D:-D i moze Zuzia zdecydowala sie pojawic obok mamusi;-)

Monia, Agusiek, Wilwia Larcia i reszta babeczek juz tak dawno was nie widzialam ze pewnie o mnie zapomnialyscie:-:)szok:

Misia ja ostatnia noc mialam podobno do twojej a rano do pracy bieglam wiec wspolczuje i zycze by dzisiejsza noc byla spokojniejsza:happy2:

Teraz uciekam dziecie wzywa

Milego wieczorku

P.S. Crazy girl witam cie wsrod nas:-):-):-)
 
Ja do Gastone chcialam przemowic....- bo ja ogladam You Can Dance teraz i sa tu tacy chlopacy- blizniacy......pokazali taki krotki filmik o nich i malo sie nie poplakalam. Uzmyslowilam sobie jakie to piekne jest miec blizniaki!! Oni tacy sa zwiazani ze soba....tak mowia do siebie....o sobie....To jest taka fantastyczna wiez. Podarowac swiatu bliznieta. Osoby tak bardzo bliskie sobie to jest taki wielki zaszczyt....takie ogromne wyroznienie.....I jak tak to zobaczylam, to pomyslalam, ze noszenie dwoch zyc pod sercem to jest najwieksze szczescie.....i dlatego teraz postokroc ciesze sie z Toba.....i to wcale nie jest kwestia obalenia juz ponad pol wina! :-);-)

Frog- wpadnij jutro do mnie. Bedzie kilka Mamusiek. Co ty na to?
 
No to witam z wieczora.
Witam rowniez nowa foremke:-)

Na paradzie nie bylam,ale zaliczylismy ze znajomymi spacerek po mini rezerwacie:-):tak:
Reszte dnia spedzilam u nich wiec nic ciekawego sie nie wydarzylo:sorry2:
Szym lula a mi jakos smutno bez mojego m:-(
 
reklama
Frog- wpadnij jutro do mnie. Bedzie kilka Mamusiek. Co ty na to?

Misia chetnie bym wpadla ale szkoda mi zostawiac rodzicow samych:-:)sorry2: oni sa tylko do poniedzialku wiec od przyszlego tygodnia jesli oczywiscie fatum chorob mego dziecia mnie juz minelo jestem dostepna i chetna na spotkanka zbiorowe i indywidualne:-):-):-)
 
Do góry