reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanka już powolutku lepiej.. jeszcze Małą więcej trzyma niż Mnie, ale chyba wszystko idzie w dobrym kierunku już :)

Gliwa to szybkiego powrotu do formy :) i spokojnego synusia :)


u Nas dziś też pogoda taka że nic się nie chce :p więc się witam i uciekam :)
 
reklama
Witam, długo mnie nie było. wpadałam czasem z doskoku poczytać co u was słychac. Widze nowe mamy I grono maluszków też się powiekszyło. Witam wszystkich bardzo serdecznie.
A z nowości u mnie to tak. starszy syn do szkoły chodzi, kawaler rośnie-już druga klasa, dziś zaczyna nauke gry na gitarze (zobaczymy co z tego bedzie), młodszy urwis do przedszkola dzielnie maszeruje. Wiec do poludnia mam cisze, bo potem to chłopcy dbają o to zeby mamie się nie nudziło :-). Wielka niespodzianka u nas bo rodzinka nam się powiekszy w lutym. to chyba wszystko, pozdrawiam I miłego dnia
 
Witam.Pierwsza wizyta poloznej zaliczona,akurat przyjechala ta sama co do Igorka przyjezdzala.Przy okazji bilans zrobila Igorkowi,bardzo fajna kobieta.Kordianek spokojny chlopczyk,wiec sie ciesze.AsienkoM zycze lepszego nastroju.Milego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
ankadaria - no ja miałam umiejscowienie aktu ślubu w tym samym USC gdzie mój akt urodzenia, więc nie trzeba było, z tym, że te formalności załatwiała w moim imieniu mama, więc musiałam jej odręcznie napisać pełnomocnictwo do załatwienia tej sprawy. Zadzwoń do swojego USC i zapytaj dokładnie co potrzebne i czy musisz to osobiście, a jak nie, to czy jakieś pisemne pełnomocnictwo jest potrzebne (co w nim zawrzeć). Powodzenia!!!!!
 
Hej wieczornie:)
AsieńkoM-mam nadzieję,że z upływem dnia humor sie poprawił:)
Priv-no to gratulacje!!!!
Gliwa-wcześniej nic nie pisałam-bardzo oryginalne imie wybraliście-świetne:D
Iwona-byle ku lepszemy...a,że powolutku-ważne,że poprawa...ciągu dalszego takich obrotów spraw życze;))))
Katrina-widzę,że jesteś w temacie ...dobrze,że ktoś może ankadarii pomóc;)
u nas też od dwóch dni mgliste poranki,ale przyjemnie-20stopni,więc nie mam powodu do narzekań;)oczywiście J pracuje na nadgodziny i zalatani jesteśmy...dziś poszalałam w dunnesie-najpierw jednym,potem drugim;) teraz powinnam odpuścic zakupy na minimum tydzień;)))))
Miłego wieczorku Wam:*
 
witam się wieczornie na chwilkę :)

priv witam się z Tobą i gratulacje :)

GLIWA to fajnie że ok spokojny mały :)
ja tutaj zawsze na bardzo miłe i fajne położne trafiałam- miałam 2różne po porodach, z racji przeprowadzek :p

Lubiczanka u Mnie już dużo lepiej na szczęście :)
małą trochę jeszcze trzyma, ale z kaszlem mniej, katarek jeszcze, kupiłam jej Lipomal, ale wypiła raz i tyle, za nic nie da się jej wcisnąć- a Ona syropy lubi, nawet antybiotyk mi ładnie piła. teraz czekam do niedzieli na paczkę z Pl, kupili mi Mucoslowan, więc jeśli do niedzieli nie przejdzie to może to pomorze wreszcie ..

klucha witaj :) i trzymaj się ;)

-a ja chciałam zapytać czy może któraś starała się albo ma irlandzki paszport dla dziecka urodzonego w Pl? jeśli tak będę wdzięczna za jakieś info na ten temat :)

spokojnej nocki dla wszystkich :)
 
reklama
Witam, ale ponury dzionek. No nic w końcu jesień. Ja już w mieście byłam, zapisałam się do lekarza na wizytę kontrolną, w aptece kupiłam nowy termometr do uszka bo nasz już się nie nadawał. Młoda rano wstała ze stanem podgorączkowym a stary termometr pokazywał 36,5 :dry:, mam jeszcze taki zwykły pod pachę to ten pokazał 37,4.

Zakupiłam sobie dzisiaj w sklepie farbke do włosów i pierwszy raz w życiu będę sama w domu malować kudziołki. Ciekawa jestem jak wyjdzie.

Iwona zdróweczka.
 
Do góry