reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moze jeszcze Didi mi napisze jak to bylo u niej, bo chyba tez rodzila w Galway :happy2:


rodzilam w Galway ale SN ..ewunie..a CC mialam w PL..i Alberta pokazali mi po 3 h bo ja mialam ogolne znieczulenie ..poniej mi go zabraly i przyniosly rano..ale wszystko zalezy jak bedziesz sie czula..jesi bedziesz miala sile trzymac dziecko to napewno zostawia je z Toba na jakis czas a pozniej zabiora abys ospoczela
 
reklama
rodzilam w Galway ale SN ..ewunie..a CC mialam w PL..i Alberta pokazali mi po 3 h bo ja mialam ogolne znieczulenie ..poniej mi go zabraly i przyniosly rano..ale wszystko zalezy jak bedziesz sie czula..jesi bedziesz miala sile trzymac dziecko to napewno zostawia je z Toba na jakis czas a pozniej zabiora abys ospoczela

Powinno byc dobrze, nie bede przeciez tak wymeczona, bo to cc zaplanowane. I psychicznie tez sie mam czas jakos przygotowac... Wiec moze faktycznie Alexik szybko bedzie ze mna :happy2:

Didi i MartaF dalyscie mi nadzieje, ze pomimo pierwszego porodu przez cc, drugie dzieciatko mozna urodzic normalnie :-)
 
Witam(wreszcie)
oszczędzę Wm komentarzy co do auta-w każdym razie dużo mnie on będzie kosztował(nie tylko finansowo)...O ubezpieczenie właśnie mi chodziło o przetachanie z jednego na drugi i musiałam jechać po to żeby od razu dostać dysk...u mechanika spedziłam ponad 3godziny(z Danielkiem na przemian w foteliku i na rękach)...Zmieniałam pasek rozrządu i klocki hamulcowe(a miały być tarcze-zonk)echhhh.A tak w ogóle to jestem całkiem happy-no to jest właśnie to:)rok 2001,kolor oni nazywaja czerwony,a ja winny-jak ktoś widział moja zafirkę to prawie taki sam...i jedzie się-hmmmm-płynie a nie jedzie:)To jest autko,które postanowiłam zrobić(i troszkę jeszcze przede mna),bo sądzę,że warto.A musicie wiedzieć,że jestem osobą,która jak do tej pory gdy tylko coś z autkiem było nie halo opychałam je(w sumie to jest 7me w ciągu niespełna 3lat)-czyli skoro tu postanowiłam zrobić wszystko pomału ale zrobić to znak boży(albo inny jakis piorun),że trafiłam na to,czego chciałam.Tax-nie opłaciłam,bo książeczki nie dostaliśmy i pani powiedział,że mogę opłacić w momencie jak juz autko będzie na nas:/No....i to chyba tyle-focia może potem,bo ja nie umiem zgrywać na kompa z mojego aparatu:(
Pauletta-przypuszczam iż sądzę,że Zuzia w drodze-jeżeli już nie po tej stronie
Asieńko-ja jak mówiłam mogę i przed konsulatem-12-ta czy 13-ta:)
Anineczko-Ty mi się piękna nie próbuj wykręcać:)
Marta-a Tobie to się należy w pas kłaniać na ulicy...Raz jeszcze wielgaśchne dzięki,że jesteś i tak w ogóle-za wszystko:)
i lecę,coby ktoś mi nie skomentował,że obiadu nie ma,dzieci głodne a ja przed kompem-tak więc ide szybkie jedzonko(ze słoika)stworzyć(raczej otworzyć)
 
Witam!
Ja tam na szybciora...mlody wstal dzis o 8:30 tzn mnie o tej godzinie obudzil...bo m mi mowil ze jak wychodzil do pracy po 7 to mlody sie obudzil i lezal z otwartymi oczkami...nie wiem co on robil do 8:30:-D:-D:-Dmoze spal???:cool2:
Poszedl na drzemke o 14:45 a o 15:15 juz byl wyspany...zdarzylam posciel zmienic i ogarnac u ns w sypialni:sorry2:.....

Teraz buszuje po domu...i juz znow chce isc na dwor a bylismy w sumie 2h:sorry2:

Lubiczanko widze ze auto zakupilas...super,ze trafilas na to ktore chcialas....moj m dzis jest umowiony z mechanikiem tzn z blacharzem...wreszcie bo ciagle cos....a to czasu nie ma a to blacharz w PL a to auto potrzebne...

Tak dzis pomyslalam ze moze Marta by tez wybrala sie z nami na spotkanko do Dublina??
Marta co Ty na to?

Lece mlodemu dac kisiel ale najpierw musze go odciagnac od kominka:baffled:
 
Didi i MartaF dalyscie mi nadzieje, ze pomimo pierwszego porodu przez cc, drugie dzieciatko mozna urodzic normalnie :-)


pewnie ze mozna rodzic nrmalnie po cc..musza minac min 2 lata..i spokojnie mozna rodzic..:)


a my zaliczylismy dzisiaj 2 h na placu zabaw..mloda ladnie pospala a teraz pisczy mi ...wlasnie zjedlismy obiadek i ide posprzatac a pozniej troszke moze poleze sobie o ile dzieci pozwola
 
lubiczanka ale mnie zawstydziłaś:zawstydzona/y:jak moge to zawsze pomoge:tak:a tak wogóle to lubie pomagac o ile moge:-)

ewelcia ja w tygodniu nie moge:no:bo dzieciaki do szkoły:-)
 
Martuś-rozumiem Cię jak najbardziej.Gdyby nie fakt,że tak pózno bedziemy w konsulacie to pewnie znowu bym Cie prosiła o przysługę i opiekę nad moimi Baczkami:)Ale to zdecydowanie za długo jak na taka gromadę:/
 
reklama
Pauletta to ja dziekuje za spacerek, mam nadzieje ze Zuzia zadowolona, bo W chyba niebardzo:sorry2:niedobra matka raz tylko pozwolila dzecku na duza slizgawke:-D:baffled:
No kurde bo by z godzinę tak zjeżdżał i żaden moment na zgarnięcie go do samochodu nie byłby dobry a tam takie błoto było że szok :szok: ja mam buty do połowy uchlastane :sorry2:
Pauletta-przypuszczam iż sądzę,że Zuzia w drodze-jeżeli już nie po tej stronie
A figa :-D:-D:-D:-D
Gratuluje wymarzonego autka to na pewno przez te moje kciuki :tak::tak::tak:

No a ja dzisiaj większość dnia na dworze po obiadku( dziś frytki :sorry2:) wpadła frog i wyskoczyłyśmy na plac u mnie na osiedlu aż 25metrów musiałam się przeczłapać :-p a mój synek i tak naładowany energią skąd on ją bierze :sorry2: ja już z nosem przy ziemi a ten biega cały dzien po dworze a teraz robi sajgon u siebie w pokoju zabawki to tam fruwają hehe ;-)
 
Do góry