reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

hej

Jomi78 ..pewnie że możesz im nas wiecej tym lepiej a dzieci też bedą szczęśliwe że poznają nowego kolege



mnie też dzisiaj nie będzie ..jestem chora jakieś paskudne grypisko mnie złapało i nie chce rozsiewać zarazków ..moje dzieciaki tez kaszla jak gruźlicy ..a mój nos wygląda jak u Rudolfa tylko że nie świeci :-D
 
reklama
jomi78-pewnie,ze mozesz sie przylaczyc. Zapraszamy na spotkanka:-) W jakim wieku jest Jasio??

Didi-zdrowka, oby grypsko szybko Cie opuscilo ;-)

Dziewczyny bedziecie dzis w BB? bo niewiem czy przyjezdzac :confused::dry:
 
Hejka:-)
No ja sie nastawilam, ze jade. Choc przyznam sie, ze mam zawalony nochal no i cos glowa mnie pobolewa. NIc moze mi przejdzie jak Was zobacze:-D. To jak ile nas ma dzis byc???? Bo jak grono ma być znacznie pomniejszone to nie ukrywam, ze wole zostac w domu. Wiec laseczki odzywajcie sie, plisss
 
O kurcze,ale ze mnie gapa! Nie zauwazylam ze to spotkanie bylo dzisiaj ;-(((( Didi i Marcysia - dzieki za mile powitanie. Napewno sie zjawie tylko kiedy nastepne?
Jasko ma rok i 4 miesiace ;-) wiec juz taki wiekszy 'bobas' ;-))))
A gdzie zwykle sie spotykacie?

pozdrowionka
 
jomi78 a gdzie dokladnie mieszkacie? w jakiej czesci galway ? A spodkanie co drugi piątek w busybeez :) Ja juz zeszłam na wolne to może też mi sie uda czasem z Wami spodkać.
 
Ja niestety wróciłam do pracy i piątki pracuje:( Może kiedyś uda się dołączyć, a może by się spotkać o 15 kiedyś
(więc prosto po pracy bym wpadła):)))??
 
Mieszkamy z Jaskiem na Salthill, busybeez to Oranmore prawda? A w Galway sie nie sptykacie? Do Oranmore nie mam jak dotrzec ;-(((((
 
reklama
Do góry